Coton de Tulear Atrey

Coton de Tulear Atrey

Maminka ENŽÍ z Jizerského Pekla

Sestřička BETINA z Kozlovické Zahrady


♥ Standard plemene ♥ Můj rodokmen ♥ Moji příbuzní ♥ Péče o mě ♥ S čím si hraju
♥ Moje úspěchy ♥ Termíny výstav v ČR
♥ Říjnové krumlování ♥ Pražské podzimování ♥ Moje jedenácté Vánoce ♥ Krumlovské snížko- dovádění s Dundeem ♥ Pražské snížkolítání ♥ Národní výstava Mladá Boleslav ♥ Výlet do Tetína ♥ Moje 11. narozeninyAhoooooj. Dovolte mi prosím, abych Vám představil mojí mladší sestřičku Betinku. Narodila se 29. 6. 2006 mamince Enží z Jizerského pekla a tatínkovi Flash-Dancer of Woodland Cottage v chovatelské stanici Z Kozlovického Zahrady, takže má úplně stejný rodokmen jako já.
A protože je to zatím moje jediná sestřička, chtěl bych Vám ji trošičku blíže představit. Čím novější příspěvek, tím výše ho najdete!!!

Květen 2008 se opravdu krásně vyvedl. Travička rostla, sedmikrásky rostly... A sestřička Betinka s maminkou Enží v nich táááákle krásně zapóoozovaly.


Nejen já zbožňuju rochnění ve snížku. Jak je vidět na těhle rozkošňoučkých fotečkách, maminka s Betinkou si snížek také umí užít.


Tak takovýhle nádherňoučký přáníčko do Nového roku 2008 jsem od sestřičky a maminky dostal.


V květnu jsem se za sestřičkou zajel podívat do Kozlovické zahrady. Faaaakt jsme si s Betinkou pořádně zařádili - více najdete v této fotoreportáži z návštěvy v Kozlovické zahradě. Abych Vás namotivoval, tady je pár ukázeček toho, co tam najdete:


A tady už máme jaro a klubovou výstavu Cotonků ve Chvaleticích. Betince se moc dařilo - v těžké konkurenci vyhrála a získala ocenění Velmi nadějná 1.


Samozřejmě jsme ve Chvaleticích situace využili a udělali jsme rodinnou fotku. Zprava: Betinka, náš bráška Bim, maminka Enží a já Atreyek, samozřejmě.


Jak vidět, moje sestřička si umí užít teplé zimy...


Aááááá, u maminky a sestřičky se pomalu připravují na Vánoce... Vzpomínáte na moje Vánoce?


Stejně jako vypadá Betinka ve třech měsících trošku jako medvídek, nemyslíte?


Jó, dva měsíce, to jsou ta nejlepší léta... Takže hurrá na zahrádku. Slyšel jsem, že o ní maminka říkala, že je to pěkné číslo. Asi to máme v rodině... :-)


A tady už je Betince něco kolem měsíce. No řekněte, neroste jak z vody?


Jak už jsem řekl, sestřička Betinka se narodila 29. 6. 2006 v chovatelské stanici Z Kozlovické Zahrady, a má stejnou maminku i tatínka jako já. Na následujících fotkách je jí jeden týden, a od ostatních brášků ji poznáte tak, že je celá bílá.

Poslední aktualizace: 11.05.2018

© Coton de Tuléar Atrey