Coton de Tulear Atrey

Coton de Tulear Atrey
Moje první bobování
7. 1. 2008

♥ Standard plemene ♥ Můj rodokmen ♥ Moji příbuzní ♥ Péče o mě ♥ S čím si hraju
♥ Moje úspěchy ♥ Termíny výstav v ČR
♥ Říjnové krumlování ♥ Pražské podzimování ♥ Moje jedenácté Vánoce ♥ Krumlovské snížko- dovádění s Dundeem ♥ Pražské snížkolítání ♥ Národní výstava Mladá Boleslav ♥ Výlet do Tetína ♥ Moje 11. narozeniny

Máááám nový zážitek, mááám novým zážitek. Poprvé v životě jsem boboval!!! A bylo to... bylo to... bylo to prostě nádherně žůůůůžové. Tak mrkejte, jak mi to šlo!!!

Nejdříve jsme museli techniku nacvičit hezky doma na suchu.


A hurrááááá směrem ke kopečku. Nejprve jak jsem zvyklý, poté pomoci páníčkovi táhnout paničku a nakonec se i s páničkou nechat vézt.


Jsme tady, jsme tady!!! Honem nahoru, nasednout, a už jeduuuu... Moje první jízda na bobech v životě.


Věřte nebo ne, tahle atrakce mě fakt vzala. Jak mi krááásně fičelo kolem oušek. Radostně jsem vybíhal do kopečka a čekal, až se konečně páníčci vyhrabou. Pak jsem jim rychle naskakoval do náručí a těšil se na další jízdu. Dali jsme si jich hned několik. Snad si ty fotky užijete stejně, jako jsem si já užívat při bobování!!!


Škoda, že už páníci byli promočení a promrzlí, a museli jsme vyrazit domů. Jako vychovaný pejsek jsem si svoji hračku hezky domů vezl. Nakonec to ale pánička nevydržela, takže jsme ji s páníkem domů museli odtáhnout.


Bobování mě fakt vzalo. Bohužel, je dosti závislé na počasí, takže kdo ví, kdy se k němu zase dostanu. Protože jste to ale vy, a mám Vás rád, tady máte pár prémiových foteček, na kterých jsem Vám s bobama zapózoval.


JÁÁÁÁ CHCI JEŠTĚĚĚĚĚĚĚ BOBOVAAAT... (snad brzy)

Poslední aktualizace: 20.12.2020

© Coton de Tuléar Atrey