Coton de Tulear Atrey

Coton de Tulear Atrey
MVP Mladá Boleslav
23. 9. 2007

♥ Standard plemene ♥ Můj rodokmen ♥ Moji příbuzní ♥ Péče o mě ♥ S čím si hraju
♥ Moje úspěchy ♥ Termíny výstav v ČR
♥ Říjnové krumlování ♥ Pražské podzimování ♥ Moje jedenácté Vánoce ♥ Krumlovské snížko- dovádění s Dundeem ♥ Pražské snížkolítání ♥ Národní výstava Mladá Boleslav ♥ Výlet do Tetína ♥ Moje 11. narozeniny

Letošní účinkování na mezinárodních výstavách jsem zakončil v Mladé Boleslavi. A jak se mi tam vedlo? To už se dozvíte níže.


Potkal jsem tu spouuusty známých. Sestřičku Betinku, maminku Enží, brášky Brinna a Ashonka, atd. atd.


Trénink jsme pojali kolektivně - ála coton.


A tady už je to naostro. Třída otevřená a já a jenom já. (Doslovně. Soupeře jsem neměl). Získal jsem hodnocení V1 CAC. Co o mně paní rozhodčí Olga Dolejšová řekla, nadete tady. Diplom je poté k prohlédnutí zde.


Hned na to se ke mně přidal bráška Ahonek, a vrhli jsme se na boj o titul CACIB. Musím říci, že jsem byl opravdu překvapen, když jsem ho získal já!!!


Jako vítěze CACIBa na mě čekala ještě soutěž o titul BOB.


Moc moc moc gratulujeme JABORANOvi Přátelé Jetynky k zaslouženému zisku titulu BOB. (Stejně tak gratulujeme jeho páníčkovi panu Tomáši Houdkovi a celé chovatelské stanici Přátelé Jetynky). Jaboranovi to tradičně hrozně seklo.


Konečně jsem se mohl "vyblbnout". Nejprve soutěž "ukaž, co umíš", kterou vyhrála holčička s kníračem...


... a pak už prostě moje oblíbené agility.


Bylo to nádherné ukončení letošní sezóny na mezinárodních výstavách. Moc moc moc děkuji všem, kteří mi to zpříjemnili. Mimo jiné tradičně paní kadeřnici Větvinské Vršecké, protože jsem byl opět náááádherný, paní rozhodčí Olze Dolejšové za tak nádherný posudek a všem páníkům a hafíkům za fajn atmosféru.

Poslední aktualizace: 20.12.2020

© Coton de Tuléar Atrey