Coton de Tulear Atrey

Coton de Tulear Atrey

Pivní festival a pařba v Klatovech

02. 07. 2009

♥ Standard plemene ♥ Můj rodokmen ♥ Moji příbuzní ♥ Péče o mě ♥ S čím si hraju
♥ Moje úspěchy ♥ Termíny výstav v ČR
♥ Říjnové krumlování ♥ Pražské podzimování ♥ Moje jedenácté Vánoce ♥ Krumlovské snížko- dovádění s Dundeem ♥ Pražské snížkolítání ♥ Národní výstava Mladá Boleslav ♥ Výlet do Tetína ♥ Moje 11. narozeniny

Květen a červen se staly měsíci různých "pařících" akcí. Hned jak jsem se vyléčil z lehké otravy (brrrr, to bylo...), vyrazil jsem s páníčky na Český pivní festival, který se konal v pražských Letňanech. Ochutnali jsme tam spoouustu mňam mňam piveček, mňam mňam prasátko a taky jsem se zamiloval :)


Jooo, pivečko. Voňavoučké, mňam mňamoučké. Nechápu, proč mi páníčci vždycky dají jenom blíznout... dal bych si nejmíň celou mističku... ale co se dá dělat. Aspoň že trošku toho skvělého prasátka na mě zbylo. To byla dobrůtka...


Taky jsem se (zase) zamiloval... Do této krásné Španělky (samozřejmě mluvila normálně česky)... Její panička říkala, že hárala už před měsícem, ale mě neobalamutily... Pokus o znásilnění byl však hrubě přerušen oběma paničkama. Tsch, ta drzost... Nemluvě o tom, že si ji hlídal takový zrzek, ale myslím si, že bychom se nějak domluvili... Pak jsem potkal ještě jedno štěndo, ale to už nebyla taková legrace.


Zajímavá to atrakce, tenhle Pivní festival. Mno, uvidíme za rok, jestli znovu vyrazíme...


Pár týdnů po festivalu, to už byl červen, jsme zase vyrazili "napařenou", tentokrát na chatičku nedaleko Klatov, kde páníčkovic kamarádi slavili narozeniny. Hlavní atrakcí tu byla zahrádka, po které se tak krásně daly honit všudypřítomné děti :) (Nebo ony honily mě?)


Pívo a různé mňaminky samozřejmě nechyběly ani tady.


Se strejdou Viktorem jsme změřili své síly ve fotbálku. Nechci se chvástat, ale určitě jsem byl lepší.


Toť z "pařících" víkendů vše. Ještě dvě momentky ze zahrádky na chatě u Klatov a z mojí nové boudičky :)

Poslední aktualizace: 20.12.2020

© Coton de Tuléar Atrey