Coton de Tulear Atrey

Coton de Tulear Atrey

Kteraktož jsem Dundeeho brusliti učil

29. - 30. 03. 2014

♥ Standard plemene ♥ Můj rodokmen ♥ Moji příbuzní ♥ Péče o mě ♥ S čím si hraju
♥ Moje úspěchy ♥ Termíny výstav v ČR
♥ Říjnové krumlování ♥ Pražské podzimování ♥ Moje jedenácté Vánoce ♥ Krumlovské snížko- dovádění s Dundeem ♥ Pražské snížkolítání ♥ Národní výstava Mladá Boleslav ♥ Výlet do Tetína ♥ Moje 11. narozeniny

Jak už jsem se zmiňoval v minulé fotoreportáži - do smečky mi přibylo nové střeštiprdlo, poděs nejpoděsovatější - kříženeček tibetského teriéra Dundee. A protože je to stejně neunavitelný hyperaktív jako já, páníčky napadlo, že bych ho mohl naučit bruslit, že by ho to také mohlo bavit. Pocchopitelně jsme doma nezapomněli ani strýčka Igorka, ač ten naše sportovní úsilí pozoroval spíše z pohodlí lavičky.

Samozřejmě jsem se nemýlil. Dundeeho inline bruslení chytlo stejně, jako mě. Je to mlaďoch, takže je jasné, že vydržel sportovat déle, já se na druhou stranu po drobném proběhnutí spokojeně vozil paničce v náručí.

Igorek na nás moc smutně koukal. Je to už opravdový důchodce a tak na prohánění u bruslí to nebylo. Ale panička ho alespoň povozila a to se mu moc líbilo.

Technickou podporu nám při bruslení dělal páníček.

Po návratu se Dundee tvářil alespoň trochu unaveně, zatímco Igorek byl docela svěží :) Moc dlouho to ale nevydrželo ;) Každopádně jsme všichni 3 vyzkoušely naše nové fajnovní pelíšky ze speciální pěny pro staré a nemocné psy ;)

Jak jste asi pochopili - bruslit jsem Dundeeho učil v Krumlově, takže došlo i na další focení.

Dundeeho bruslení opravdu chytlo, takže jsme si to později několikrát zopákli. O tom si ale povíme až v dalších fotoreportážích.

Poslední aktualizace: 20.12.2020

© Coton de Tuléar Atrey