Coton de Tulear Atrey

Coton de Tulear Atrey
Co se v březnu nikam nevešlo
9. 4. 2007

♥ Standard plemene ♥ Můj rodokmen ♥ Moji příbuzní ♥ Péče o mě ♥ S čím si hraju
♥ Moje úspěchy ♥ Termíny výstav v ČR
♥ Říjnové krumlování ♥ Pražské podzimování ♥ Moje jedenácté Vánoce ♥ Krumlovské snížko- dovádění s Dundeem ♥ Pražské snížkolítání ♥ Národní výstava Mladá Boleslav ♥ Výlet do Tetína ♥ Moje 11. narozeniny

Tak nám skončil březen, jeden z nejobsáhlejších měsíců, co se fotoreportáží týče - to asi tím jarem. A co se v nich dělo? Mohli jste se podívat, jaké pejsky jsem potkal při procházce po Liberci, jak jsem si vedl na klubové výstavě cotonků ve Chvaleticích a také jsem jednou, dvakrát a dokonce třikrát navštívil free sobotu pořádanou psychologem pejsků, panem Rudolfem Desenským. A ač se to zdá býti neuvěřitelné, i tak jsem Vám neukázal vše, co jsem v tomto měsíci zažil. Tak hurá na to!!!

Hned na začátku jsem dostal nový obleček, ve kterém jste mě v průběhu března mohli vidět na free sobotách. Důvod? Modrý obleček z MVP v Letňanech se páníčkům moc nepovedl. Nejen že promokal, ale taktéž gumičky na pacičkách způsobovaly jejich neustálé zašmodrcávání, ba až drdovatění. (Budiž to pro všechny ostatní páníčky varováním). Tento obleček má na pacičkách spousta místa, a nepromoká. Vřele doporučuji všem, co nás chlupáče chtějí udržet alespoň trochu v suchu a čistotě.


Taktéž mě páníčci vyfotili na jednom z mých nejoblíbenějších pelíšků, který jsem dostal k mým prvním narozeninám.


Páníček byl nemocný, a tak jsem ho musel psychicky podporovat.


A za odměnu jsem dostal novou hračku. Krááááásný míček. Zbožňuji balóny. Pravda, chudák míč mi moc dlouho nevydržel, k prokousnutí došlo dost rychle, ale za tu legraci to stálo.

Poslední aktualizace: 20.12.2020

© Coton de Tuléar Atrey