Coton de Tulear Atrey

Coton de Tulear Atrey

Další trénink agility

11. 6. 2008

♥ Standard plemene ♥ Můj rodokmen ♥ Moji příbuzní ♥ Péče o mě ♥ S čím si hraju
♥ Moje úspěchy ♥ Termíny výstav v ČR
♥ Říjnové krumlování ♥ Pražské podzimování ♥ Moje jedenácté Vánoce ♥ Krumlovské snížko- dovádění s Dundeem ♥ Pražské snížkolítání ♥ Národní výstava Mladá Boleslav ♥ Výlet do Tetína ♥ Moje 11. narozeniny

Jak jsem již prozradil v minulé fotoreportáži, začal jsem zase trénovat agility. Minule se mi moc skákat nechtělo, bo bylo vedro. Zato tentokrát panička říkala, že jsem byl děěěěsně moc šikovný (na rozdíl od ní - pořád se mi tam motala :-)). Bohužel mě při tom nepodpořil náš rodinný fotoaparát, který zrovna tenhle den musel stávkovat, a tudíž jsou všechny fotky takové mázlé, divně barevné, jakoby v mlze. Ale i tak doufám, že si je užijete!!!

A začnu hned největší atrakcí tréninku (alespoň pro mě). A tou byla houpačka, neboli houpy, jak jí říká panička. Zkoušeli ji malí, velcí, střední, tencí... :-), a jak nám to šlo, to můžete posoudit z fotek.


Tady jsem zkoušel, jestli ještě umím kruh. Mno, umím, ale ještě je co trénovat. Čas od času si to totiž usnadním, a skáču bokem, jenom přes řetízky.


Což takhle dát si... slalom.


Co vám budu vykládat. Zadarmo takhle nešaškujem. Nikdo z nás.


Hopsahejsa!!! (Do Brandejsa? Zatím ne, ale uvidíme).


Ani na tunel jsme nezapomněli.


Těsně před odchodem jsem si připomněl kladinu. Mladšího brášku Pika, alias Brada Klenot Toliary, můžu uklidnit. Já se, co se rychlosti týče, taky nepřetrhl. Ale ťapkal jsem po ní s chutí a ráááád. :-) Jeden hold musí využít toho, že má takový nádherný výhled!!!


A nakonec ještě pár foteček, které páničku zaujaly (v hlavní roli dvě fééénečky).


Toť náš výběr toho, co se běhěm tohoto tréninku událo. Pokud jste nám odpustili poněkud nižší kvalitu foteček, můžete v prohlížení pokračovat na http://coton.rajce.net, kde jich z tohoto tréninku najdete dalších 200!!!

Poslední aktualizace: 20.12.2020

© Coton de Tuléar Atrey