Coton de Tulear Atrey

Coton de Tulear Atrey

Klubová výstava Coton de Tuléar Chotěboř

10. 8. 2010

♥ Standard plemene ♥ Můj rodokmen ♥ Moji příbuzní ♥ Péče o mě ♥ S čím si hraju
♥ Moje úspěchy ♥ Termíny výstav v ČR
♥ Říjnové krumlování ♥ Pražské podzimování ♥ Moje jedenácté Vánoce ♥ Krumlovské snížko- dovádění s Dundeem ♥ Pražské snížkolítání ♥ Národní výstava Mladá Boleslav ♥ Výlet do Tetína ♥ Moje 11. narozeniny

Heh, tak dva měsíce máme zpoždění :) No nevadí. Před dvěma měsícema, 12. 6. 2010 jsem se po delší době vyrazil zase "exhibovat" - pro změnu na Klubovou výstavu v Chotěboři. S paničkou jsme mě přihlásili do třídy čestné, ve které už o nic nejde, prostě se hafík jenom ukáže, a je to :) Možná právě proto jsem tentokrát chodil, čímž jsem paničce udělal hroznou radost :) A příště, příště třeba i tu hlavičku zvednu ;)


Ve třídě čestné jsem se tradičně setkal se svým nevlastním bráchou, Ashonem Klenot Toliary, který tuto nesoutěžní třídu vyhrál.


Znovu jsme se s Ashonem potkali ještě v přehlídce šampionů a v přehlídce krycích psů, kde se k nám přidali Bastien Winter Garden a Archie Briliant z Madagaskaru.


A nevěřili byste, koho jsem tu potkal!!! Mladší sestřičku Cindy z Kozlovické Zahrady!!!


Pro zvědavce dodám, že titul BOB vyhrál další nevlastní bráška, Honkey Tonkey Reco Bohemia. Celkové výsledky si ostatně můžete prohlédnout na CotonLandu, a fotky ostatních hafíků, které zde panička pořídila, na coton.rajce.net.


Po výstavě jsme ještě vyrazili do nedalekých Škrdlovic, kde se za čtrnáct dnů konal 1. CotonLandí piknik. Ale to už je zase na jinou fotoreportáž.


No, a snad se panička časem hecne, a naskenuje sem i posudek, který jsem od paní rozhodčí, Zuzany Větvinské Vršecké, dostal.

Poslední aktualizace: 20.12.2020

© Coton de Tuléar Atrey