Coton de Tulear Atrey

Coton de Tulear Atrey

Letní dovolená v Krumlově

30. 6. - 09. 07. 2012

♥ Standard plemene ♥ Můj rodokmen ♥ Moji příbuzní ♥ Péče o mě ♥ S čím si hraju
♥ Moje úspěchy ♥ Termíny výstav v ČR
♥ Říjnové krumlování ♥ Pražské podzimování ♥ Moje jedenácté Vánoce ♥ Krumlovské snížko- dovádění s Dundeem ♥ Pražské snížkolítání ♥ Národní výstava Mladá Boleslav ♥ Výlet do Tetína ♥ Moje 11. narozeniny

Letošní dovolenou jsme s páníčky strávili v Krumlově, tj. u babičky a strejdů teriérů. Měl jsem tedy k dispozici zahrádku, které jsem hojně využíval :) Také mě páníčci vzali na pár výletů na Šumavu. Nesmím zapomenout podotknout, že panička k narozeninám, které v tu dobu slavila, dostala nový fotoaparát, takže samozřejmě fotila, fotila, fotila, fotila... a fotila ;)

Začněme rovnou výlety. Na stezku korunami stromů v Bavorsku mě páníčci vzít nemohli, protože tam pejskové nesmí a já bych tak stejně musel počkat v boudičce u stezky. To na Vydří stezku, tam jsem s radostí vyrazil. Důchodce teriéry jsme nechali odpočívat doma, takže jsem plnou pozornost páníčků měl pro sebe :)

Tento obrázek je z Kvildy, kde páníček neodolal a jal se ochutnati pívečko ze zdejšího pívováru. Čuchl jsem si, a rozhodně nevonělo špatně ;) A pak jsem si dal rychlého šlofíčka na posbírání sil na další atrakce ;)

Když už jsme byli na Šumavě, nemohli jsme vynechat ani zdejší rašeliniště včetně vyhlídky k němu příslušející.

K společnému soužití patří i společné stravování :) Já si užívám s rýžičkou, zatímco strejdové teriéři mají tvrdé granulky. To pak čekají, až dopapám, aby oblízli každou rejžičku, která mi odpadne z chlupů od huby. Chudinkové ;)

V rámci oslavy paniččiných narozenin jsme spáchali rodinnou fotku. A pozoor, hádanka - na obrázku najděte 8 páníčků a 4 hafíky :)

A jak už jsem říkal - hodně času jsem strávil řáděním na zahrádce a paničce to nedalo a čas od času hodně času trávila dokumentací toho mého řádění. A tady už je výcus z celého týdne. (Opravdu výcuc! :))

Zatímco páníčci hromadu času trávili na houbách. Chvílema jsem měl pocit, že pár houbiček si prostě museli šlehnout už v lese.

A na závěr jedna rodinná fotečka jenom se strýčky teriéry - zleva Haur (12 let), Igor (9 let) a moje maličkost (v tu dobu téměř 7 let).

Poslední aktualizace: 20.12.2020

© Coton de Tuléar Atrey