Coton de Tulear Atrey

Coton de Tulear Atrey
Voříškyjáda Prahy 8
24. 5. 2007

♥ Standard plemene ♥ Můj rodokmen ♥ Moji příbuzní ♥ Péče o mě ♥ S čím si hraju
♥ Moje úspěchy ♥ Termíny výstav v ČR
♥ Říjnové krumlování ♥ Pražské podzimování ♥ Moje jedenácté Vánoce ♥ Krumlovské snížko- dovádění s Dundeem ♥ Pražské snížkolítání ♥ Národní výstava Mladá Boleslav ♥ Výlet do Tetína ♥ Moje 11. narozeniny

Že Vám název této fotoreportáže přijde divný, protože nevíte, co je to voříškyjáda? Nuž v tom případě je na čase se to dozvědět!!!

Vošířkyjáda je totiž akce pro pejsky pořádaná Prahou 8. Kromě toho, že se tu sejde spousta pejsků a páníků, voříšci tu soutěží v několika věkových kategoriích o nejlepšího z nich.


S páničkou nás trošku mrzelo, že zrovna na volný víkend nevyšla free sobota. Jaké to bylo překvapení, když jsme pana Desenského potkali právě tady. Přivezl s sebou jednoho z pejsků, o které se stará, konkrétně Šotka.


Trochu se unavit...


... a rychle na trybuny, za chvíli to začně.


Šotek se odprezentoval opravdu nádherně. Takže nezadaní páníčci, jestli jer to Váš typ, což je vzhledem k jeho rozkošnosti dosti pravděpodobné, rozhodně se ozvěte panu Desenskému. V nabídce pejsků k umístění samozřejmě není jenom Šotek...


A pak už jsme vyrazili domů. Večer mě totiž čekala cesta k paní kadeřnici, protože hned v neděli jsem vyrazil na MVP v Litoměřicích. Ale o tom až v další fotoreportáži.

Poslední aktualizace: 20.12.2020

© Coton de Tuléar Atrey