Coton de Tulear Atrey

Coton de Tulear Atrey

Úspěšný rok mojí dcerky Irisky

11. 1. 2013

♥ Standard plemene ♥ Můj rodokmen ♥ Moji příbuzní ♥ Péče o mě ♥ S čím si hraju
♥ Moje úspěchy ♥ Termíny výstav v ČR
♥ Říjnové krumlování ♥ Pražské podzimování ♥ Moje jedenácté Vánoce ♥ Krumlovské snížko- dovádění s Dundeem ♥ Pražské snížkolítání ♥ Národní výstava Mladá Boleslav ♥ Výlet do Tetína ♥ Moje 11. narozeniny

Moje dcerka Iriska (Iris-Van-At Best of Cotton) se s paničkou Petrou v letošním roce řádně rozjela na výstavách. A že se jí dařilo! Na každé z deseti absolvovaných výstav získala ocenění Výborná 1. K tomu 1 x CAJC, 1 x BOJ, 8 x CAC, 3 x CACIB, 4 x Res. CACIB, titul Národní vítěz a BOB! A to od 9 rozhodčích ze sedmi států :) Úspěchy získala nejenom v Čechách, ale i na Slovensku a ve Slovinsku.
O tom, že se Irisce dařilo, svědčí i fakt, že se v soutěži CotonLandu stala 2. nejkrásnější fenkou roku a v celkovém pořadí se umístila na krásném 6. místě :) (Celkové výsledky této soutěže jsou zde.
Navíc skvěle rozjela šampionáty. Jakýmkoli dalším CAC splní podmínky pro zisk titulu Česká Šampionka a stejně tak CACIB z kterékoli země, získaný po 24. 6. 2013, dokončí cestu za titulem C. I. B.

Jsem opravdu hrdý tatínek. Ale ne proto, že je Iriska tak šikovná, ale proto, že se dostala do tak skvělých rukou. Moc děkujeme Petře Žabkové za to, že jí poskytla tak skvělý milující domov a opravdu hezky se nám o ni stará!

Poslední aktualizace: 20.12.2020

© Coton de Tuléar Atrey