Coton de Tulear Atrey

Coton de Tulear Atrey

Klubová výstava cotonků ve Chvaleticích

25. 3. 2008

♥ Standard plemene ♥ Můj rodokmen ♥ Moji příbuzní ♥ Péče o mě ♥ S čím si hraju
♥ Moje úspěchy ♥ Termíny výstav v ČR
♥ Říjnové krumlování ♥ Pražské podzimování ♥ Moje jedenácté Vánoce ♥ Krumlovské snížko- dovádění s Dundeem ♥ Pražské snížkolítání ♥ Národní výstava Mladá Boleslav ♥ Výlet do Tetína ♥ Moje 11. narozeniny

A je to. Další klubová výstava plemene coton de Tuléar je za mnou. Stejně jako loni se konala ve Chvaleticích, a jak dopadla, to Vám povím v této fotoreportáži!!!

Začátek byl jako vždy nudný a zdlouhavý. Čeeeeesat se, tréééénovat, česat se, trénovat... Pořád dokola.


Ač to tak nevypadá, tady už se vystavuji. Konkrétně ve třídě vítězů. Soupeřem mi byl Akimbo Dar vysočiny. A představte si to, vyhrál jsem!!! Co krásného o mně paní rozhodčí Olga Dolejšová řekla, si můžete prohlédnout tady. Diplomek je potom k shlédnutí zde.


Jako vítěz CAC jsem postoupil do dalšího kola o titul Klubový vítěz. Tento titul jsem ještě neměl, a v těžké konkurenci jsem ho ani neočekával. S paničkou jsme byli oba mooooooc překvapení, že si paní rozhodčí vybrala právě mě! Jsem Klubový vítěz, hurráááá!!!


A největší překvapení přišlo úplně nakonec. Vyhrál jsem totiž i titul BOB!!! Kromě toho jsem po dnešní výstavě splnil podmínky pro přidělení titulu Klubový šampion!!!


S páááááničkou jsme z toho měli takovou radost, že jsme si šli hneeed zařádit.


Nojo, nojo, nojoooooo... Samozřejmě. Zapózovat na památku s poháry a páníky!!!


A co jsem pak ještě viděl? Spouuuustu věcí. Například šikulku nevlastního mladšího brášku Teddyho (neboli Brutuse Chundelaté Kouzlo) při jeho tanečku. Moooooc se mu to povedlo. Panička mu vzkazuje, že se s ním hroooozně krásně muckalo!!!


... nebo nevlastního brášku Ashonka a oblíbenou fééénečku Whithey při přebírání titulu Klubový šampion. (Nenechte se mýlit tím, že je na fotečce moje pááááánička. To si jenom vypůjčila Whithey, aby si vyzkoušela, jaké to je... :-))


Aáááá nakonec si ještě pááánička doslova "vykřičela" výhru ve fotosoutěži "cotonek a jeho zvířecí kamarádi". Zajisté poznáváte soutěžní fotečku (druhá shora, vlevo) z řádění se sestřičkou Betinkou během návštěvy Kozlovické zahrady.


Tádydádydá... Toť z klubovky vše. Ale pozooooor, výstavní víkend neskončil!!! (Ne, že bych z toho měl radost). Druhý den mě ještě čekala MVP v Praze!!!

Přesto bych rád na konec řekl ještě pár slov. Mooooc si vážím toho, že jsem to byl právě já, kdo na této silně obsazené výstavě získal Klubového vítěze, a navíc BOB. Ze všeho nejvíc za to vděčím paní Zuzaně Větvinské Vršecké, která mě taaaaaaak strašně nááááááádherně načančala, a také paní rozhodčí Olze Dolejšové za to, že mi dala taaaaaaaaaaak krááááááásný posudeček. Oběma dámám opravdu mooooooc děkuji. Samozřejmě také musím poděkovat rodině Drahovzalových za zorganizování této výstavy (zejména latinsko americké tance mě zaujaly tak, že jsem si u nich pobroukával :-)) a všem cotonkům a páníkům za příjemnou atmosféru!!!

Pokud byste chtěli znát kompletní výsledky výstavy, nezapomeňte navštívit tyto stránky!!!

Poslední aktualizace: 20.12.2020

© Coton de Tuléar Atrey