Coton de Tulear Atrey

Coton de Tulear Atrey

Poslední červencové agility

9. 8. 2008

♥ Standard plemene ♥ Můj rodokmen ♥ Moji příbuzní ♥ Péče o mě ♥ S čím si hraju
♥ Moje úspěchy ♥ Termíny výstav v ČR

Je tu další agiliťácká fotoreportáž, tentokrát z posledních dvou červencových tréninků, na kterých se mi opravdu dařilo. Počasí bylo nádherné, ani vedro, ani mokro :-) Zkrátka pro cotonka to nejlepší, co může být, takže jsem to pořádně rozjel.

Při pondělním tréninku jsme se věnovali hlavně nácviku kruhu, ve kterém mám ještě stále jisté "mezery", které využívám k překonání překážky namísto určeného prostoru uvnitř kruhu. Ale jak můžete vidět, je to lepší a lepší :-)


Slalom, který patří k obtížnějším překážkám, jsme samozřejmě také nevynechali.


Tak tomuhle se prý říká klokan, ale panička si stojí za tím, že je to prostě surikata :-)


Já, Sam a nácvik kladiny. Jenom připomínám, že právě na tomto tréninku byl z kladiny pořízen i záznam, který si můžete prohlédnout v kategorii Moje videa.


Protože jsem naprosto neunavitelný, musí páníci pauzy v trénování prokládat další oblíbenou zábavou... Hrou s mým milovaným talířem.


Tímto fotečky z pondělního tréninku končí. V kategorii Moje videa si ale můžete prohlédnout video z poslední sekvence na tomto tréninku!!!

Ale pozor!!! Fotoreportáž pokračuje!!! Trénovat jsme totiž vyrazili i ve středu, kdy se na nás dokonce usmálo sluníčko, takže se můžete pokochat dalšími fotečkami. Na tomto tréninku jsme procvičovali hlavně skočky.


Na sluníčku to přecijenom trošku hřálo, a tak jsme volné chvíle trávili hlavně ve stínu...


... nebo nácvikem slalomu.


Povel "mrtvolka" v podání Rustyho.


A na závěr (teď už skutečný) pár tunelových :-)


Jako již tradičně upozorňuji, že fotek bylo nafoceno výrazně více, než kolik jich zde bylo ukázáno. Pokud je chcete vidět, určitě navštivte http://coton.rajce.net.

Poslední aktualizace: 06.07.2024

© Coton de Tuléar Atrey