Coton de Tulear Atrey

Coton de Tulear Atrey

MVP v Litoměřicích

25. 5. 2008

♥ Standard plemene ♥ Můj rodokmen ♥ Moji příbuzní ♥ Péče o mě ♥ S čím si hraju
♥ Moje úspěchy ♥ Termíny výstav v ČR
♥ Říjnové krumlování ♥ Pražské podzimování ♥ Moje jedenácté Vánoce ♥ Krumlovské snížko- dovádění s Dundeem ♥ Pražské snížkolítání ♥ Národní výstava Mladá Boleslav ♥ Výlet do Tetína ♥ Moje 11. narozeniny

Tak jsem si zase jednou vyrazil na výstavu. Konkrétně na MVP v Litoměřicích, kde jsem byl přihlášen do třídy šampionů. A jak to proběhlo a dopadlo, to už níže.

Já se vystavuju tak moc nerad!!! Mimo jiné mě na tom štve, že když jsem upravený, nemůžu se rochnit tak, jak jsem zvyklý. A aby mi to nebylo tak moc líto, vzali mě páníci ještě před úpravou na malé vyřádění se s míčkem.


Asi jste poznali, že tahle fotečka je už z výstavy. Páník nás tento víkend opustil, a vyrazil si pařit do Liberce, takže jsme na to byli s paničkou sami. Foteček tedy moc není, a když nějaké jsou, tak na nich nejsem já. Všechno ale probíhalo tak jako vždycky. Úpravy, zkoušky, úpravy, zkoušky... Vždyť to znáte.


A tady už slibované fotečky všeho kolem. Popisky jsou u jednotlivých obrázků.


Mým soupeřem ve třídě šampionů byl starý známý Apáček, tedy Cartoonland's Apache. Následující obrázky jsou právě z posuzování této kategorie.


Vyhrál jsem, vyhrál jsem, vyhrál jseeeem!!! Co o mně paní rozhodčí Z. Jílková řekla, najdete tady. Pro úplnost dodejme, že jsem nakonec uspěl i v souboji o titul CACIB, a celkově si tedy z výstavy odvážím ocenění V1, CAC, CACIB. A proč panička měla radost? Jako první cotonek - pejsek jsem splnil podmínky pro přiznání titulu Český grandšampion. Za fénečky jako první splnila Whithey Klenot Toliary, taktéž na této výstavě.


Celkovým vítězem, tj. BOBem, se stal mladý pejsek Aremi Madagaskarský sen. Jemu i jeho páníkům moc gratulujeme!!!


"Průůůda" v podobě vystavování byla konečně za mnou, a tak jsem si šel užívat. Jak jinak, než agility.


A bylo to. Už jenom nastoupit k Whithey do auta a mohli jsme vyrazit domů.


Rád bych na závěr opět poděkoval paní rozhodčí, Zdence Jílkové, za tak krásný posudeček. Určitě by mi to tak moc neslušelo, kdyby mě tak náááádherně nenačančala moje kadeřnice, paní Zuzana Větvinská Vršecká, které tímto taktéž děkuji. Na výstavu jsem se dostal díky tomu, že mě a paničku Šimůnkovi, společně s féénečkou Whithey, přibrali k sobě do auta, za což jim také děkujeme!!!

A ještě přecejenom několik foteček, na kterých jsem s medailema za CAC a CACIB (nojo, nejsou moc vidět, já vím). Protože oficiálně končím výstavní kariéru, a budu se teď jenom čas od času chodit ukazovat, jsou to jedny z posledních takových foteček!!!

Poslední aktualizace: 20.12.2020

© Coton de Tuléar Atrey