Coton de Tulear Atrey

Coton de Tulear Atrey

S teriéry na výletě do Březiněvsi

27. 09. 2014

♥ Standard plemene ♥ Můj rodokmen ♥ Moji příbuzní ♥ Péče o mě ♥ S čím si hraju
♥ Moje úspěchy ♥ Termíny výstav v ČR
♥ Říjnové krumlování ♥ Pražské podzimování ♥ Moje jedenácté Vánoce ♥ Krumlovské snížko- dovádění s Dundeem ♥ Pražské snížkolítání ♥ Národní výstava Mladá Boleslav ♥ Výlet do Tetína ♥ Moje 11. narozeniny

O tom, že u nás byli na návštěvě strejda Igorek a pošuk Dundee už jsem se zmínil ve fotoreportáži ze psí loučky ve Kbelích. Nebylo to ale jediné místo, které jsem teriérům ukázal. Vzal jsem je i na svůj oblíbený výlet do nedaleké Březiněvsi. A protože takovýto výlet má 11 km, Igorek je důchodce a já invalida, vzali jsme s sebou i můj kočárek.

Na tomto výletě je příjemné hlavně to, že z velké části vede mezi poli. S teriéry jsme si proto užilí - například honění mého talíře, který jsem jim milostivě zapůjčil, se jim moc líbilo.

Ale i létání kolem stálo s kámošema za to. Počasí nám přálo, a tak jsme za chvíli měli jazyky vyplazené až na zem.

Panička samozřejmě neodolala a fotila a fotila. A tady jsou výsledné momentky mé maličkosti i teriérů. Takže tady je Igorek...

... Dundee ...

... a má maličkost.

Jak už jsem říkal, zrovna jsem užíval silná antibiotika a Igorka už také bolí jeho staré klouby. A tak jsme se o můj kočárek střídali... No a když už jsme byli unavení oba dva, vezli jsme se spolu. Igorek si to naprosto užíval.

Fajný to výlet. Dundee si užil pořádného výšlapu, Igorek jízdy v kočárku a já tak nějak všeobecně bytí :) Všechny fotečky z tohoto výletu jsou k prohlédnutí na rajčeti - konkrétně tady.

Poslední aktualizace: 20.12.2020

© Coton de Tuléar Atrey