Coton de Tulear Atrey

Coton de Tulear Atrey

Dovolená v Krkonoších - v ZOO Dvůr Králové

16. 07. 2014

♥ Standard plemene ♥ Můj rodokmen ♥ Moji příbuzní ♥ Péče o mě ♥ S čím si hraju
♥ Moje úspěchy ♥ Termíny výstav v ČR
♥ Říjnové krumlování ♥ Pražské podzimování ♥ Moje jedenácté Vánoce ♥ Krumlovské snížko- dovádění s Dundeem ♥ Pražské snížkolítání ♥ Národní výstava Mladá Boleslav ♥ Výlet do Tetína ♥ Moje 11. narozeniny

Po ročním absťáku jsme letos s páníčky znovu vyrazili na dovolenou - tentokrát do Krkonoš, konkrétně do Harrachova. V rámci krásného týdne jsme udělali spoustu výletů, byli jsme u pramenů Labe, u Mumlavských vodopádů, na Sněžce i Čertově Hoře a taky jsme opět navštívili Královédvorskou ZOO. Ale vemme to hezky popořadě - tentokrát ze dne č. 3, kdy jsem vyrazil očuchávat zvířátka do ZOO Dvůr Králové.

Po dvou výletních dnech, kdy jsme stopovali Labe a obdivovali Mumlavské Vodopády a učili se na Včelí stezce jsme se s páníčky rozhodli udělat čmuchací den a znovu po 3 letech navštívit ZOO ve Dvoře Králové (jak jsem navštívil tuto ZOO poprvé si můžete prohlédnotu zde). Počasí bylo nádherné a tak jsem si to opravdu řádně užil.

Královédvorská ZOO je známá tím, že má safari! Takže jeden bez plotů vidí a cítí tolik krásných zvířátek! No vykláněl jsem se z okna co to šlo a kdyby mě páníčci nedrželi, rovnou bych vyskočil, abych si všechny ty obří pejsky očmuchal osobně.

Bylo docela vedro, takže většina zvířátek se povalovala a vyhřívala na sluníčku.

Samozřejmě jsme využili i místní "fotící" atrakce. Opravdu nechcete vědět, jak jsem se s paničkou dostal na tu obří žirafu. Sedátko tam měli, ale žebřík ne :) což o to, já vážím 7 kg, ale s paničkou byla docela legrace :)

Páníčci mi obezřetně vzali invalidní vozíček, takže když jsem se unavil, měl jsem si kde odpočinout. Odpočívali jsme hodně všeobecně - tady čekáme na páníčka, až si projde vnitřní expozici.

Když už jsme u toho odpočinku - pes hyenovitý nám byl dobrým vzorem. Zkusili jsme napodobit jeho polohu a fakt to nebylo špatné :D

Miluju ZOO!!! Takových věcí jsem tam vidět, takových zvířátek očmuchal. Dokonce jsme se pokochali představením africké skupiny. Ostatně hromadu fotek zvířátek i video z vystoupení africké skupiny si můžete prohlédnout na rajčeti.

Poslední aktualizace: 20.12.2020

© Coton de Tuléar Atrey