Coton de Tulear Atrey

Coton de Tulear Atrey

Evropská výstava psů Brno

26. 10. 2014

♥ Standard plemene ♥ Můj rodokmen ♥ Moji příbuzní ♥ Péče o mě ♥ S čím si hraju
♥ Moje úspěchy ♥ Termíny výstav v ČR
♥ Říjnové krumlování ♥ Pražské podzimování ♥ Moje jedenácté Vánoce ♥ Krumlovské snížko- dovádění s Dundeem ♥ Pražské snížkolítání ♥ Národní výstava Mladá Boleslav ♥ Výlet do Tetína ♥ Moje 11. narozeniny

Jestli jste si mysleli, že páteční speciální výstavou jsem se těchto opruzů definitivně zbavil, tak kdepak! Teda já si to myslel rozhodně. O to větší to byl pro mě vopruz, když mě po dvou dnech znovu hodily do vany, pak znovu fénovali, česali, činčali a střihali... fuuuuuuuuuuuj!!! No a pak mě brzo ráno zase naložili do auta a přes ten drncák, kterému se vznešeně říká D1 se znovu vydali do Brna. Konala se tam totiž Evropská výstava psů a panička si usmyslela, že se nutně musím stát ještě evropským vítězem veteránů. Děs.

Ještě než jsem se vrhl do výstavního kruhu, musel jsem spravit drobné fopá, ke kterému došlo na speciální výstavě vlivem paniččina naprostého rozkladu z návalu štěstí a překvapení ;) Vyfotil jsem se se svou dcerkou Iriskou. No nesluší nám to spolu?

Posilněn rodinnou podporou jsem se radostně vrhl do kruhu. Posudky se na této výstavě nedělaly, i přesto jsem se české rozhodčí, paní Zuzaně Brotánkové, moc líbil. Moc hezky mě pochválila a dokonce mi i zatleskala! No však jsem se snažil, abych paničce udělal radost. A vyplatilo se - stal jsem se Evropským vítězem veteránů!

Pak jsem ještě nastoupil do závěrečného kruhu o titul BOB a i BOV. BOV byla oceněna nádherná deset a půl roku stará francouzská fenečka Vanilla Sky du Domaine de la Rouviere. No uznejte, ta kondice, ta nádhera, hned bych si dal říct, kdybychom oba nebyli důchodci :)

A tady už pro vás mám fotku vítězů. BOB a Evropský vítěz Monsieur Ames Ráj Karpat, Evropská vítězka Hawai du Haut Marais, BOJ Ihary des Sirenes du Cap la Houssaye a jak jsem říkal - BOV Vanilla Sky du Domaine de la Rouviere. Ostatně celkové výsledky si můžete prohlédnout na CotonLandu, konkrétně zde.

S páníčky jsme si pak udělali ještě pár vzpomínkových foteček.

Mise byla splněna. A panička mi rovnou na výstavě nechala uznat i titul Český Veteránšampion. Po tomto víkendu jsem se tedy stal Klubovým Veteránšampionem, Českým Veteránšampionem a Evropským vítězem veteránů. Tomu se říká trefit dvě mouchy jednou ranou :) Snad už teď budu mít od výstav klid, ač jak znám paničku, ta asi ne definitivní. Že prý mám ještě pár volných řádků v rodokmenu či co... uaaaaaaa. Všechny fotečky jsou tradičně uloženy na rajčeti.

Poslední aktualizace: 20.12.2020

© Coton de Tuléar Atrey