Coton de Tulear Atrey

Coton de Tulear Atrey

Krumlov a balónek

10. 5. 2008

♥ Standard plemene ♥ Můj rodokmen ♥ Moji příbuzní ♥ Péče o mě ♥ S čím si hraju
♥ Moje úspěchy ♥ Termíny výstav v ČR
♥ Říjnové krumlování ♥ Pražské podzimování ♥ Moje jedenácté Vánoce ♥ Krumlovské snížko- dovádění s Dundeem ♥ Pražské snížkolítání ♥ Národní výstava Mladá Boleslav ♥ Výlet do Tetína ♥ Moje 11. narozeniny

Prodloužený víkend spojený s oslavou osvobození jsem strávil v Krumlově. Původně jsem si myslel, že Vám z tohoto pobytu přinesu jednu fotoreportáž. Nakonec jsem se to rozhodl rozdělit, protože se toho událo tolik!!! Takže tady je první část, nazvaná Krumlov a bálonek. S tím jsme totiž v podstatě každý den řádili na zahrádce, a jak nám to šlo, to si můžete prohlédnout níže.

Zbožňuju zahrádku v Krumlově. Jeden si tu počmuchtlá, poštěká, zařádí... Tak třeba tady se strejdama teriérama a páničkou babičkou okukujeme boxerku Fixinu, která bydlí ob zahrádku. Moc by se nám líbila. Všem.


Proč jsem tak mokrý? Protože byla rosa, přece! Ale to ani trošku nevadí!!!


Panička má balónek, panička má balónek, honem za ní!!!


Honění balónku, to nás opravdu baví.


Odpočívat se musí, to víte, je to fuška, takhle pořát honit balónek...


Takový Hauřík, ten si umí najít místo k odpočinku. Hezky na měkkoučkým u páááničky.


A tady už výběr toho nejlepšího, co páníci během prodlouženého víkendu nafotili. Popisky najdete u jednotlivých foteček po jejich zvětšení.


Na závěr sólo jenom pro mě.


Tak co, kdo z nás dvou má delší jazýček? Názory na délku našich jazýčku, nebo komentáře k našim "letům" za balónkem můžete psát do mé knihy návštěv!!!


A na závěr malá nápověda k tomu, na co se brzy můžete těšit. Takhle jsme se strejdama teriérama nacvičovali zpěv. A proč? Protože jsme v sobotu vyrazili na Dny Českého teriéra. Při čem přesně jsme tam zpěv použili, kterak jsem se proběhl po zdejších polích, nebo jaké tam mají hřiště pro děti, se brzy dozvíte v další fotoreportáži z tohoto víkendu!!!

Poslední aktualizace: 20.12.2020

© Coton de Tuléar Atrey