Coton de Tulear Atrey

Coton de Tulear Atrey

Speciální výstava Klešice

22. 6. 2008

♥ Standard plemene ♥ Můj rodokmen ♥ Moji příbuzní ♥ Péče o mě ♥ S čím si hraju
♥ Moje úspěchy ♥ Termíny výstav v ČR
♥ Říjnové krumlování ♥ Pražské podzimování ♥ Moje jedenácté Vánoce ♥ Krumlovské snížko- dovádění s Dundeem ♥ Pražské snížkolítání ♥ Národní výstava Mladá Boleslav ♥ Výlet do Tetína ♥ Moje 11. narozeniny

Jak už bylo řečeno ve fotoreportáži z minulé výstavy, ukončil jsem svou výstavní kariéru. To však neznamená, že jsem dal všem výstavám košem. Zrovna včera jsem vyrazil na Speciální výstavu cotonků do Klešic. Tentokrát mě páníčci nepřihlásili do žádné ze soutěžních tříd, ve kterých by se bojovalo o tituly, a pouze jsem se ukazoval, takže jsem si to o to víc užil. A jak moc, to už najdete v této fotoreportáži.


Když jednomu nejde takříkajíc o body, může riskovat menší ušpiněníčko, a před začátkem výstavy si ještě pořádně zařádit a očmuchlat se se sestřičkou Betinkou. Travička byla posekaná na perfektních 1,5 centimetrů, takže řádění fakt stálo za to. Obzvlášť když mi páááníci koupili novou hračku - svazek provazů.


Nebyl jsem jediný, kdo tohoto perfektního plácku využil. Poté, co jsem si vyrazil odpočinout, mě vystřídal Cobi Dar Vysočiny, a... Jistá fééénečka :-) Jenom si za žádnou cenu nemohu vzpomenout, která z těch voňavoučkých féééneček to byla :-)


Moje oblíbenkyně Whithey tentokrát nepřijela, v pelíšku mi ale nakonec přistála jiná stejně usměvavá dáma. Její maminka, Sprightly Fellow's Guardian Angel. Ostatně tato dáma se stala výstavním "maskotem" a to na výstavních tričkách. (Panička ho má na sobě).


Tahleta voňavá feeenečka, pokud se nepletu Daisy Chundelaté potěšení, pobláznila snad všechny cotonky v okolí. Minimálně já a bráška Ashonek jsme se po ní sápali, co to šlo.


A tady další krásné dámy, které "parkovaly" v mém okolí. Tuším, že Aibe Dar Vysočiny, a moje sestřička Betinka, samozřejmě. Asi si ji budu muset lépe hlídat, protože z ní vyrostla fakt pěkná holka.


A nyní už k vystavování. Začněme nesoutěžními kategoriemi, konkrétně třídou čestnou, ve které se nezadávají žádné tituly. Předváděl jsem se zde já a Dundee Tichý Don. První místo jsem nakonec vyhrál já!!! Co hezkého o mně paní rozhodčí Zuzana Větvinská Vršecká řekla, najdete tady. Dodejme, že kromě třidy čestné jsem se ukázal ještě v přehlídce šampionů a chovných psů.


To sestřička Betinka, celým jménem Betina z Kozlovické zahrady, soutěžila ve třídě otevřené, a v konkurenci dalších 2 krásných féééneček vyhrála a získala tak titul V1, CAC!!! Moc jí gratulujeme!!!


Moje známá Nanynka (Nana-Glory of Woodland Cottage) z chovatelské stanice Reco Bohemia (v této chovatelské stanici mají volná štěňátka!!!), byla taktéž úspěšná a vyhrála třídu vítězů s oceněním V1, CAC.


Speciální vítězkou se stala Iabojejika Přátelé Jetynky s páníkem Tomášem Houdkem. Gratulujeme!!!


Tak teď už víte všechno, kromě toho, kdo tu výstavu vlastně vyhrál. TO NEJLEPŠÍ NA KONEC. V třídě vítězů se předváděl můj nevlastní bráška Ashonek (Ashon Klenot Toliary). Nejenže tuto třídu vyhrál, a získal tak titul V1, CAC. Ještě k tomu přidal tituly Vítěz speciální výstavy a BOB na speciální výstavě!!! GRATULUJEME!!!


Já o pohár taky nepřišel. Takovýto nádherný pohárek jsem získal za titul Klubový šampion!!!


A co se ještě v kruhu odehrálo? Řeknu vám, že jsem docela zíral na mladého vystavovatele. Panička mi vážně nikdy zuby nepočítala, ale na internetu našla, že pes jich snad má 42. (Taky našla odpověď "plnou hubu".) Chápete to? Vždyť to ani není dělitelné 4!!!


Výstava skončila, a tak jsme vyrazili ven. Pokochat se tak můžete některými rodinnými fotečkami, které si panička nenechala ujít. Tak například chovatelská stanice Best of Coton, konkrétně šťastný tatínek Elbík (Elbery Best of Coton), šťastná maminka Vaneska (Vanessa Du Domaine de Luniray) a jejich nezbedný klouček Harry-Van-El Best of Coton, který byl VN1 ve třídě štěňat.


Panička si také vyfotila vítězný páreček z chovatelské stanice Reco Bohemia, s paničkou Luckou Drahovzalovou. Konkrétně se jedná o Nanynku (Nana-Glory of Woodland Cottage) a Sprightly Fellows's Game Overa (tuším, že mu říkají Piko).


Ti, kteří vydrželi až do konce, se seskupili dohromady, a vyšlo z toho tohle. Nádherná památeční shrumáž :-)


Samozřejmě jsem se nezapomněl zvětčnit se svým nově nabytým pohárkem za Klubového šampiona.


Co dodat na závěr? I přes menší společenské faux-pas, které jsem způsobil v okamžik, kdy jsem do čumáčku nasál pach Jorka (jeden by řekl, že za rok na náš malý incident zapomenu, že), a nutno říci, že od této chvíle se mnou nebyla rozumná řeč, jsme si tuto výstavu s páníky opravdu užili!!! (Jenom na ty krááásně voňavoučké kuřecí nožičky nakonec nedošlo). Moc proto všem organizátorům, v čele s paní Remsovou, děkujeme.

Foteček bylo nafoceno více než 300, a jistě uznáte, že všechny se sem prostě vejít nemohly. Prohlédnout si je ale můžete na http://coton.rajce.net!!!

Poslední aktualizace: 20.12.2020

© Coton de Tuléar Atrey