Coton de Tulear Atrey

Coton de Tulear Atrey

Teriéři v Praze - Botanická, ZOO a Pražský hrad

25. - 27. 04. 2014

♥ Standard plemene ♥ Můj rodokmen ♥ Moji příbuzní ♥ Péče o mě ♥ S čím si hraju
♥ Moje úspěchy ♥ Termíny výstav v ČR

Že trávím spoustu dní s teriéry v Krumlově - to už jste asi ze zdejších fotoreportáží pochopili. Občas ale teriéři - strejda Igorek a pošuk Dundee - přijednou navštívit mě, stejně jako tomu bylo o víkendu 25. - 27. 4. 2015. A teď vám zablafu, jak jsme si to užili. Pořádně jsem jim ukázal Prahu - vzal jsem je do Botanické, vzal jsem je do ZOO a samozřejmě taky na Pražský Hrad :) aby si taky pořádně začmuchali a zaslintali ;)

Ale hezky popořádku. V pátek 25. 4. jsem strejdy vzal do botanické. Zatímco páníčci obdivovali zdejší Fata Morgánu, kam nejsem zván, panička, já a strejdové teriéři jsme občmuchávali venkovní expozice :)

Druhý den jsme vyrazili do ZOO. Strejda Igorek už ho znal, ale pošuk Dundee tu byl poprvé. Neměli jsme sebou páníčka, který kdesi pískal Judo, ale i tak jsme si to užili :)

Ti, co už mě znají, tak vědí, že největší atrakcí byly surikaty :) Ty jsem prostě teriérům musel ukázat.

Samozřejmě jsem jim ukázal i další zvířátka.

No prostě, viděli jsem spoustu zvířátek :)A konečně v neděli jsme nemohli vynechat pražský klenot - Pražský Hrad. Já už tu byl poněkolikáté, ale pro teriéry to byla premiéra. To už se k nám zase přidal páníček.

Kromě pár momentek...

... jsem teriérům ukázal i výměnu stráží.

A co by to bylo za výlet, kdyby neproběhlo čmuchando grando s kolemjdoucími.

Parádně jsme si to užili a teriéři pochopili, jak si žiju :) spousta zvířátek, kytiček a procházek :) Což zřejmě povede k tomu, že budou pravidelně smrdět tady v Praze, aspoň bude zábava ;)

Poslední aktualizace: 06.07.2024

© Coton de Tuléar Atrey