Coton de Tulear Atrey

Coton de Tulear Atrey

Nabídka štěňat Coton de Tuléar


♥ Standard plemene ♥ Můj rodokmen ♥ Moji příbuzní ♥ Péče o mě ♥ S čím si hraju
♥ Moje úspěchy ♥ Termíny výstav v ČR
♥ Říjnové krumlování ♥ Pražské podzimování ♥ Moje jedenácté Vánoce ♥ Krumlovské snížko- dovádění s Dundeem ♥ Pražské snížkolítání ♥ Národní výstava Mladá Boleslav ♥ Výlet do Tetína ♥ Moje 11. narozeniny

Všechna Atíčkova štěňátka už mají nové domovy.

18.10.2012 se narodili čtyři krásní chlapečci, každý trošku jinak barevný. Zájemci mohou vybírat z celobílého pejska, bílého pejska s malými tečkami za ouškem, pejska se znaky na ouškách a roztomilými dvěma flíčky na páteři a konečně pejska se znaky na hlavě (očička a ouška) a flíčkem na zádech.

Bližší detaily o štěňátkách najdete na www stránkách chovatelské stanice Zenobia's Little Sun (zenobiaslittlesun.webnode.sk), nebo majitelku maminky - paní Zenóbii Chromou - můžete kontaktovat např. e-mailem(zenobia.chroma@seznam.cz).


TATÍNEK ŠTĚŇÁTEK: ICH. ATREY z Kozlovické Zahrady

(Český junioršampion, Klubový junioršampion, Český šampion, Klubový šampion, Český Grandšampion, Interšampion (C. I. B), Národní vítěz, Klubový vítěz mladých, Klubový vítěz, Vítěz Speciální výstavy, BOB, 2 x BOB na klubové výstavě, 2. místo v BIG 9. FCI skupiny - všechny výstavní úspěchy Atreyka včetně hodnocení od rozhodčích najdete tady.)

S Atíčkem se pro radost věnujeme agility a dogdancingu. Absolvoval štěněcí školku, kde byl v konkurenci velkých pracovních plemen při závěrečných zkouškách nejlepší!!!
Atíček miluje děti a tuto svou vlastnost přenesl i na své dosavadní potomky. Je velmi aktivní, vždy připraven pro každou legraci a aktivitu. Velmi rád si hraje a běhá, miluje agility. Je velmi mazlivý a učenlivý - každý nový povel je pro něho dobrodružstvím a zábavou, obzvláště pokud je za něj řádně odměněn nějakou tou mňamkou ;)

MAMINKA ŠTĚŇÁTEK: CH. CHITA-VAN-EL Best of Cotton

(Slovenská Junioršampionka, Slovenská Šampionka, Klubová vítězka BKS, DogFestival Winner 2012, East Winner, Národní vítěz slovenska mladých, Vítěz Slovenska)

Elinka je nádherná fenečka se skvělou povahou. S paničkou se věnuje dogdancingu, který chodí předvádět mj. dětem do školek, škol a nemocnic. V rámci těchto návštěv kromě předvedení tance a poslušnosti probíhá i "muckací" fáze, kdy se děti s Elinkou mohou mazlit. Je velmi poslušná, snadno se učí nové povely.

(Více o Elince najdete tady.)


KONTAKT

Zenobia Chromá
E-mail: zenobia.chroma@seznam.cz
WWW: zenobiaslittlesun.webnode.sk nebo cotonelinka.estranky.cz


INFORMACE

Vzhledem k předchozím Atíčkovým štěňátkům, které měl s Elinčinou maminkou, očekáváme povahově vyrovnaná, přátelská, veselá a aktivní štěňátka, která se budou velmi snadno učit (Atíčkova štěňátka se chodila samostatně vylučovat na plenku již v 5 týdnech věku). Vzhledem k vlastnostem a dovednostem rodičů se štěňátka budou hodit nejenom jako skvělí společníci k dětem (všechna Atíčkova štěňátka mají domovy v rodinách s malými dětmi), ale i jako parťáci pro různé lumpárny a sportovní aktivity typu agility a dogdancing.

Bližší informace o štěňátkách najdete na stránkách maminky (zenobiaslittlesun.webnode.sk nebo cotonelinka.estranky.cz) a na kontaktu majitelky fenečky, paní Zenobie Chromé: zenobia.chroma@seznam.cz.

Na Atíčkova předchozí - dnes již dvouletá - štěňátka se můžete podívat tady.

Pokud by se chtěl někdo podívat, jak se štěňátka "zadělávala", může navštívit příslušnou fotoreportáž.


RODOKMEN ŠTĚŇÁTEK

Atrey z Kozlovické Zahrady Flash-Dancer Of Woodland Cottage Virusexpo Of Woodland Cottage Louxor du Domaine de la Rouviere
Quessera of Woodland Cottage
Symphony's Penny Lane Selectycon Hollywood Halley
Tidelidee Of Woodland Cottage
Enží z Jizerského Pekla Cotonbrie Redicuori Cotonbrie Pandizucherro
Ceetan Noonday Dream
Angela z Jizerského Pekla Ultra of Woodland Cottage
Africana Klenot Toliary
Chita-Van-El Best of Cotton Elbery Best of Cotton Omaha du Domaine de Luniray Love Me Always du Domaine de Luniray
Ice Pearl du Domaine de Luniray
Actinie Áglia Tau Kin-Sei Rutley
Gold Lady Taura-Lan
Vanessa du Domaine de Luniray Number One du Domaine de Luniray Diabolo Swing Figaro
Jofane de la Vallee de la Lawe
Nineties du Domaine de Luniray Follow Me du Domaine de Luniray
Ista

FOTOGALERIE ŠTĚŇÁTEK

Hromadu fotek i videí prohlížejte na zenobiaslittlesun.rajce.net.


4. 1. 2013: Na páníčky čeká poslední chlapeček - Angel. Angel je pejsek s povahou fenečky. Je velmi přítulný a trpělivý, jen tak ho něco nerozhází. Povahově se bude hodit např. i na canisterapii. Angel je naočkovaný, čipovaný a dostane výbavičku, je naučen základní čistotě.

Doma na Vánoce zůstali znakatý Happy a celobílý Angel.

První chlapečci vyrazili do nových domovů. Jouvinko se odstěhoval do Hradce Králové a Pandík bude dělat radost v Maďarsku. A takovou krásnou výbavičku dostali :)

Krásná vánoční koláž našich štěňátek. Dvě z nich ještě čekají na své páníčky! :D

Angel (Angel of Hope) si zahrál na modela a takhle krásně pózoval při vánočním focení.

Dnes je našim chlapečkům 7 týdnů. Pěkně nám rostou, pigmentujou a prostě všeobecně prospívají :)

Ve čtvrtek štěňátka oslavila 4týdenniny. Takto jim to během 3. a 4. týdne slušelo.

Během 2. až 3. týdne věku Atíků juniorů se stalo tolik nového!!! Chlapečci rozlepili očička a začali zkoušet první krůčky. Krásně jim všem vyjíždí pigment jak na nose, tak na očičkách.

Atíci junioři už jsou na světě celý týden! A mají jména :) Celobílý pejsek - Angel of Hope alias Angel, bílý pejsek s flíčkem za ouškem - Angel of Joy alias Dźouvi, pejsek se znaky na ouškách a dvěma flíčky na páteři - Amazing Panda alias Panda a konečně nejznakatější pejsek s flekem na zádech - Always Happy alias Happy:) Přijmení všech Zenobia's Little Sun.

Chlapečkům jsou 3 dny a už jim začíná vyrážet pigment na nose!

Jednodenní chlapečci


Poslední aktualizace: 20.12.2020

© Coton de Tuléar Atrey