Coton de Tulear Atrey

Coton de Tulear Atrey
Lednové dovádění
5. 2. 2008

♥ Standard plemene ♥ Můj rodokmen ♥ Moji příbuzní ♥ Péče o mě ♥ S čím si hraju
♥ Moje úspěchy ♥ Termíny výstav v ČR
♥ Říjnové krumlování ♥ Pražské podzimování ♥ Moje jedenácté Vánoce ♥ Krumlovské snížko- dovádění s Dundeem ♥ Pražské snížkolítání ♥ Národní výstava Mladá Boleslav ♥ Výlet do Tetína ♥ Moje 11. narozeniny

Ach joooo. Už aby skončila zima, protože tohle je faaaaakt nůůůda. Venku je furt mokro, nedá se tam pořádně řádit. Na Free sobotu jsme nejeli, neb na paničku zase skočila chřipka. A tak se o nějakých extra akcích mluvit faaakt nedá. Aby jste si ale nemysleli, že jsem na Vás zapomněl, připravil jsem si pro Vás fotoreportáž z lednového dovádění. Část je z Krumlova, kde jsem se strejdama a žlutýma rybkama řádil, a část z jednoho z mála pěkných lednových víkendů, kdy jsme vytáhli můj milovaný talíř, a vyrazili užívat si sluníčka a hlavně suché travičky.

Jóooo, v Krumlově, tam je vždycky hej. Tyhlete žluté rybičky vážně zbožňuju. Jeden jich má doslova a do písmene plnou hubu...


Strejdové teriéři jsou naprostí demolitáři čehokoli. A tak nám měkké rybičky půjčují jenom pod dohledem. Když nejsou, najdeme si něco jiného.


O 200 kilometrů dál, pár dní později, neboli Praha a úplně jiný víkend. Protože se počasí vydařilo, sebrali jsme foťáček, díky čemuž se můžete pokochat tím, jak jsem si užíval. Třeba tenhle hafík se mi fakt líbil.


Hafíkem to ale neskončilo. Páníci totiž vzali můj milovaný lítající talíř (půjčují mi ho jenom venku, fňuk). To jsem měl zase raaaadost!!!


Uděláme kooooolooooootoooooooč. Jak já to zbožňuju.


Ti páníci dneska nic nevydrží. Jeden aby si hrál sám. No nic, stejně je třeba talíř pořádně vyklepat, aby dobře fungoval...


Skvěle jsem si to užil. Jestli se Vám moje řádění zalíbilo, rozhodně mrkněte na tuhle fotoreportáž. Najdete tam, jak jsem řádil přesně před rokem.

Poslední aktualizace: 20.12.2020

© Coton de Tuléar Atrey