Coton de Tulear Atrey

Coton de Tulear Atrey

Můj čtvrtý rok života

30. 10. 2009

♥ Standard plemene ♥ Můj rodokmen ♥ Moji příbuzní ♥ Péče o mě ♥ S čím si hraju
♥ Moje úspěchy ♥ Termíny výstav v ČR

Tu jest pravidelná fotoreportáž shrnující to nejdůležitější z mého čtvrtého roku života.

Začal jsem docela úspěšně. Na ziskem V1, CAC, Nejlepší pes a BOB jsem vyhrál Klubovou výstavu v Záhorovicích. Kromě toho se mi květnovým ziskem V1, CAC, CACIB a BOB v rakouském Klagenfurtu podařilo splnit podmínky pro přiznání titulu Interšampion, dnes také známého jako C. I. B.


Jinak jsem výstavy "proflákal" - panička konečně pochopila, že chodit v kruhu OPRAVDU nehodlám, takže jsme se zaměřili spíše na mnohem příjemnější disciplínu - jukanou. Navštívil jsem spouuuustu výstav, kde jsem držel palečky kamarádům.


Samozřejmě jsem se nadále zdokonaloval v honění balónku - oblíbené zejména krumlovské disciplíně.


Do rodinné smečky nám přibyl nový kámoš - beagle Rufi. Děsný číslo, vám řeknu. Ještě že bydlí v Krumlově u Dannyho, bo jinak by mě snad uhonil k smrti.


Bohužel rodinné a zdravotní potíže zapříčinily, že Free sobotu jsem zvládl jenom jednou, a agility trénink čtyřikrát...


... zato jsem v tomto roce zažil spoustu poprvé. Poprvé jsem Slavil Halloween, poprvé se vyspal v novém bytě, poprvé jsem se tam vykoupal a poprvé bylo zdokumentováno moje klouzání na rybníku. Oproti předhozím rokům jsem vynechal mělnické vinobraní, zato jsem ale poprvé navštívil Pivní festival.


Z každoročních tradic určitě stojí za zmínku návštěva maminky a sestřičky v Kozlovické Zahradě, nebo mé milované bobování.


Zkrátka, i když tento rok byl už mým čtvrtým, přesto se událo spoustu nového. Poznal jsem nové kamarády, měl jsem spoustu nových zážitků. Všechny zdokumentované si můžete prohlednout tady. Jako každý rok jsem i ten čtvrtý ukončil oslavou narozenin, čímž se s vámi také loučím.

Poslední aktualizace: 06.07.2024

© Coton de Tuléar Atrey