Coton de Tulear Atrey

Coton de Tulear Atrey

Speciální výstava Praha

15. 12. 2009

♥ Standard plemene ♥ Můj rodokmen ♥ Moji příbuzní ♥ Péče o mě ♥ S čím si hraju
♥ Moje úspěchy ♥ Termíny výstav v ČR
♥ Říjnové krumlování ♥ Pražské podzimování ♥ Moje jedenácté Vánoce ♥ Krumlovské snížko- dovádění s Dundeem ♥ Pražské snížkolítání ♥ Národní výstava Mladá Boleslav ♥ Výlet do Tetína ♥ Moje 11. narozeniny

7. 11. 2009 jsem se po delší odmlce vyrazil zase vystavovati. Konala se totiž Speciální výstava plemene Coton de Tuléar, tedy akce společenská, na které jsem rozhodně nemohl chyběti. Pro mě to byla výstava skutečně speciální - proč, to se dozvíte právě v této fotoreportáži.


Pro mě to začalo už o den dříve. Sestřička Cecilka si nedala říct, a chtěla taky ke kadeřnici... znáte to, ženský, pořád by se jenom natřásaly... A přijela proto na návštěvu už den před výstavou!!! Samozřejmě jsem jí vyrazil celý nedočkavý naproti. Trochu jsem byl zklamaný, že švagra Harryho nechala doma, ale zrovna řádil psincový kašel...


No, co se dělo dál, to Vám raději nebudu ani říkat... zase nás naložili do auta, a vyrazili jsme ke kadeřnici. Chjo, fakt nechápu, co ty ženský na tom pořád vidí... Každopádně musím uznat, že to Cilce po úpravě opravdu seklo. Posuďte sami.


Neodolal jsem, a ač se nerad fotím, vnutil jsem se do improvizovaného fotostudia, abych se s Cilkou taky zvěčnil... Protože mně to náhodou taky seklo, tak co...


A aby si to i teta Klára pořádně užila, hezky jsme ji s Cilkou "znásilnili"... rodina se prostě nezapře.


Druhý den jsme vyrazili na speciální výstavu. Přecijen, když už jsme byli tak krááásníííí, že :)


A všimla si toho i paní rozhodčí Olga Dolejšová!!! Cilka dostala krásné ocenění V2, Res. CAC a mně paní rozhodčí vyhlásila Vítězem Speciální výstavy!!! Děkujeme!!! (Já jenom doufám, že už nebudu muset paničku poslouchat, že tenhle titul ještě nemám...)


Co jsem předváděl při výběru vítěze plemene, tj. BOB, raději zamlčím... mno, co by panička chtěla, když za mnou byl nepřítel na život a na smrt Jork... Zcela zaslouženě výstavu vyhrál on (Jork Revoka, páníček J. Hrdina), protože mu to mooooc slušelo. Gratulujeme!!! Já jsem si pak ještě dal kolečko v přehlídce chovných hafíků a Cilka v juniorhandlingu.


A aby nebylo dobrých zpráv málo, Cilka byla uchovněna!!!


Panička nakonec neodolala (k mé smůle), znova vytáhla IKEA přehoz a musel jsem se fotit s poháry. Tož trochu kocháníčka na závěr tu máte :)


Všechny fotky z výstavy najdete tradičně na mojem rajčeti a kompletní výsledky na CotonLandu.

Poslední aktualizace: 20.12.2020

© Coton de Tuléar Atrey