Coton de Tulear Atrey

Coton de Tulear Atrey

Na MVP v Č. Budějovicích

1. 10. 2008

♥ Standard plemene ♥ Můj rodokmen ♥ Moji příbuzní ♥ Péče o mě ♥ S čím si hraju
♥ Moje úspěchy ♥ Termíny výstav v ČR
♥ Říjnové krumlování ♥ Pražské podzimování ♥ Moje jedenácté Vánoce ♥ Krumlovské snížko- dovádění s Dundeem ♥ Pražské snížkolítání ♥ Národní výstava Mladá Boleslav ♥ Výlet do Tetína ♥ Moje 11. narozeniny

V sobotu 27. 9. 2008 se konala mezinárodní výstava hafíků v Českých Budějovicích. A protože jsme s páníky byli zrovna v Krumlově, udělali jsme si malý výlet na "jukanou" za starými známými kamarády cotonky. A o tom je právě tato fotoreportáž.


Účast tradičně nebyla nejsilnější, vystavovalo se jenom deset cotonků. Většinu z nich jsem ale znal, a všem to mooooc slušelo. Ze starých známých jmenujme nevlastního brášku Ashonka (Ashon Klenot Toliary), oblíbenou fééénečku, nevlastní sestřičku Beanii (From Cotton Home), páreček Apáčka a Emilku z chovatelské stanice Bavlníkový Květ, po dlouhé době jsem se viděl s Izíkem (Ismael Hraběnčin Ráj), Ashonkův bráška Alton se mi taky moc líbil, s tím jsme si trošku zařádili, jo, a taky tam byl Skubi (Elvis Reco Bohemia), který až z Polska přijel s moc hezoulinkou voňavou fenečkou Mon Cheri znad Lydyni.


Tentokrát dorazilo i cotoní obecenstvo!!! Kromě mě se přišly mrknout taky Piko (Brad Klenot Toliary, nádherná voňavoučká fénečka štěndo, do které jsem se hned zamiloval, a pak už ji nechtěl nikomu půjčit a její kamarád.


Cotonci šli až poslední, a tak jsme ještě před jejich vystavováním vyrazili na nákupy. A představte si, koho jsem potkal. Svojí oblíbenou féénečku z Free sobot Lauru!!! Samozřejmě jsem se očmuchal i se spoustou jiných hafíků a féneček. To já rád, očmuchávat se s ostatními.


Taky jsem samozřejmě zkontroloval aktuální nabídku hraček. A páníci mi koupili nový hřeben, ale z toho teda moc velkou radost nemám. (Pozn. paničky: Moc děkujeme paničce Karolíně od Elvise za radu při výběru).


Jak ostatních pejsků ubývalo, hlouček cotonkářů se zvětšoval a zvětšoval... A panovala v něm vážně fajn nálada.


Dobrou náladou oplývali i cotonci. Třeba v tomhle hloučku se mezi jednotlivými kategoriemi odreagovával Ashon a Cukřík Chundelaté Kouzlo.


Všem to hrozně moc slušelo, ale vyhrát mohl jen jeden. BOB vyhrál Elvis Reco Bohemia. Moooc mu gratuju. Celkové výsledky jsou k prohlédnutí na CotonLandu, stejně jako fotečky z vystavování.


Ashonek s Elvisem si to pak ještě rozdali jednou - tentokrát ne na body, ale pro radost - naní nad to si pořádně pohrát s jiným cotonkem.


A jak slaví Skubi, neboli Elvis Reco Bohemia vítězství? S balónkem!!!


Toť vše. Přišel jsem, viděl jsem, užil jsem si... A bylo na čase zase vyrazit domů. Tam na mně totiž čekali strejdové teriéři a nové beaglí štěně Rufi!!! Ale o tom až v další fotoreportáži!!!


Já bych málem zapomněl. Všechny fotečky z výstavy, které se podařily paničce pořídit, si můžete prohlédnout na http://coton.rajce.net.

Poslední aktualizace: 20.12.2020

© Coton de Tuléar Atrey