Coton de Tulear Atrey

Coton de Tulear Atrey
Úspěch na MVP v Brně
17. 2. 2007

♥ Standard plemene ♥ Můj rodokmen ♥ Moji příbuzní ♥ Péče o mě ♥ S čím si hraju
♥ Moje úspěchy ♥ Termíny výstav v ČR
♥ Říjnové krumlování ♥ Pražské podzimování ♥ Moje jedenácté Vánoce ♥ Krumlovské snížko- dovádění s Dundeem ♥ Pražské snížkolítání ♥ Národní výstava Mladá Boleslav ♥ Výlet do Tetína ♥ Moje 11. narozeniny

Konečně přišla možnost ukázat, co ve mně ve skutečnosti je, a opravit si tak minulé společenské faux pas, o kterém jsem se již zmiňoval. Vyrazili jsme totiž na MVP v Brně. A navíc poprvé v životě do MEZITŘÍDY, tj. do třídy pro téměř dospělé pejsky.

Již tradičně jsem nejprve musel absolvovat úpravy...


... a trénink.


Cotonci byli první na řadě, takže jsem zbytečně dlouho nečekal. Konkurence v mezitřídě byla obrovská. Apache i Elbery jsou opravdu nádherní.


Jéééééé. Vyrál jsem CAC. Poprvé v životě jsem o něj bojoval a hned takový úspěch. Co o mně pan rozhodčí Peer Primož (SLO) řekl najdete tady, diplom poté tady. Druhý skončil Apache a třetí Elbery.


Štěstí mi přálo, a tak jsem v souboji s Ismael Hraběnčil Ráj získal i titul CACIB.


V závěrečném souboji o BOBa jsem nakonec neuspěl. Získala ho krásňoučká voňavoučká fenečka Vanessa du Domaine de Luniray paní Remsové. GRATULUJEME!!!


O hodinu později... Pózování s pohárem za titul CACIB a medailí za titul CAC.


A protože jsme skončili brzy, byli jsme i brzy doma a stihli tak pořádnou procházku. Konečně po dvou dnech, kdy jsem téměř nesměl ven.


Na závěr musím jako vždy poděkovat. Paní kadeřnici za to nádherné načančání, Elberymu za to že mě tentokrát neprovokoval, páničce babičce a dědečkovi za hezký víkend před výstavou, Hauříkovi a Igorkovi za to, že mi nechali aspon nějaké chlupy, panu rozhodčímu za tak krásné hodnocení a všem co si to přečetli za to, že se zajímají o můj život!!!

Poslední aktualizace: 20.12.2020

© Coton de Tuléar Atrey