Coton de Tulear Atrey

Coton de Tulear Atrey

Zajímavé okamžiky léta

léto 2012

♥ Standard plemene ♥ Můj rodokmen ♥ Moji příbuzní ♥ Péče o mě ♥ S čím si hraju
♥ Moje úspěchy ♥ Termíny výstav v ČR
♥ Říjnové krumlování ♥ Pražské podzimování ♥ Moje jedenácté Vánoce ♥ Krumlovské snížko- dovádění s Dundeem ♥ Pražské snížkolítání ♥ Národní výstava Mladá Boleslav ♥ Výlet do Tetína ♥ Moje 11. narozeniny

Letošní léto jsem se rozhodně neflákal. Pořád jsme něco dělali... Léto prostě bylo plné krásných zážitků! Začalo to dovolenou v Krumlově, o které už jsem vám povídal. A jak to pokračovalo?

Třetí červencový víkend nás přijeli navštívit z Krumlova, tentokrát v kompletním složení. Mimo jiné jsme vyrazili na procházku do centra města.

Dejte paničce do ruky foťák, a dějou se věci... Fotí, fotí, fotí... tady mě zvěčnila po tom, co mi rozpletla na hlavně copánek... Já měl vědět, že to něčím smrdí... Hned po té, co dofotila, mě totiž naložila do vany. No, ale přežil jsem, jak panička zkonstatovala ;)

Moje dcera Iriska to v létě v Mladé Boleslavi rozjela, to vám povím. Na červencové národní výstavě V1, CAC, Národní vítězka, BOB a na té srpnové mezinárodní V1, CAC, Res. CACIB. Jsme na Irisku moooc hrdí, a máme radost, že se dostala do tak skvělých rukou, ve kterých vzkvétá nejen fyzicky, ale i psychicky. A že se potatila, o tom není pochyb ;)

Na konci července se konala oooobrovská událost. Strýček Ministry s tetou Hankou se brali! Já tam samozřejmě nemohl chybět :) Ten samý den ráno jsem navštívil svou kadeřnici, paní Vršeckou, aby mi to hezky seklo a pak hurá na svatbu..

Ani v srpnu jsem nevynechal návštěvu Krumlova. Zase jsme na zahrádce řádili, řádili a řádili, jak je mým krumlovským zvykem.

Bylo to krásné léto prošpikované mooooc milou návštěvou fééénečky Elinky (dočíst jste se o tom mohli v této fotoreportáži. A co z toho bylo? Čtyři malí Atíci junioři!!! Více o nich najdete zde.

Poslední aktualizace: 20.12.2020

© Coton de Tuléar Atrey