Coton de Tulear Atrey

Coton de Tulear Atrey

S beaglicí Amandou

17. 8. 2008

♥ Standard plemene ♥ Můj rodokmen ♥ Moji příbuzní ♥ Péče o mě ♥ S čím si hraju
♥ Moje úspěchy ♥ Termíny výstav v ČR
♥ Říjnové krumlování ♥ Pražské podzimování ♥ Moje jedenácté Vánoce ♥ Krumlovské snížko- dovádění s Dundeem ♥ Pražské snížkolítání ♥ Národní výstava Mladá Boleslav ♥ Výlet do Tetína ♥ Moje 11. narozeniny

Letošní dovolenou jsem strávil v Krumlově. Krásný týden plný her a nových zážitků!!! A jedním z nich bylo setkání s novou členkou naší psí rodiny, beaglicí Amandou (vlasním jménem Amálka), kterou nám přivedla ukázat přítelkyně páníčka Patrika. A jak jsem si já, proslavený milovník beaglic, tuto návštěvu užil, o tom už je tato fotoreportáž.


Tak to je ona. Amanda. Moje nová láska (hm, hned po té černohnědé beaglici, co jí potkávám v parku. Jo a ta zrzavá taky není špatná...). No dobře. Amanda je jedna z mojich mnoha beaglic lásek :-)


Taková nespravedlnost. Zatímco Amanda si užívala vevnitř, nás chudáčky chlapy vyhnali ven. Hold jsme se museli dvořit přes síťku.


Konečně mi ji půjčili!!! Hned jsem se vrhl na dvoření :-)


No, u dvoření nezůstalo. Ale chápete to? Hned jak jsem se pokusil o něco víc, vyhnali mě od ní. PROČ? Taková krasavice!!! (Poznámka paničky: Protože Amanda hárala, bylo třeba Atreyka zastavit, abychom se nedočkali beaglocotoňátek...)


Ach jo, alespoň že blízání mi dovolili. Když jsem nemohl nic "víc", vrátil jsem se k této oblíbené činnosti.


Sice jsem si vzájemné "dovádění" s Amandou představoval jinak, ale společné řádění na zahrádce nakonec nebylo tak špatný. Hold když mi všechno ostatní zakázali...


A nakonec, fňuk, nakonec mi Amandu sebrali. Místo ní přiběhl jorkšírák Tobi. Tomu se říká výměna, to vám povím. Hrůůůůza.


Toť ze dne s Amandou vše. Snad mi ji ještě někdy půjčí, a nebudou tentokrát tak puritánští. (Poznámka paničky: To těžko :-)) Pro pobavení na závěr se můžete pokochat Hauříkem, který si takhle hověl ve stínu pod deštníkem!!!


Týden v Krumlově samozřejmě návštěvou Amandy neskončil. V další fotoreportáži se tak můžete mrknout na společný výlet na Moldau Blick!!!

Poslední aktualizace: 20.12.2020

© Coton de Tuléar Atrey