Coton de Tulear Atrey

Coton de Tulear Atrey

Prosluněné výlety

06. 04. 2012

♥ Standard plemene ♥ Můj rodokmen ♥ Moji příbuzní ♥ Péče o mě ♥ S čím si hraju
♥ Moje úspěchy ♥ Termíny výstav v ČR
♥ Říjnové krumlování ♥ Pražské podzimování ♥ Moje jedenácté Vánoce ♥ Krumlovské snížko- dovádění s Dundeem ♥ Pražské snížkolítání ♥ Národní výstava Mladá Boleslav ♥ Výlet do Tetína ♥ Moje 11. narozeniny

Jako velikonoční dáreček jsem si pro vás připravil fotoreportáž z mých (nejen) jarních výletů. Milovníci snížku (mezi které se řadím) jistě pochopí, že jsem tuto zimu trpěl :( Sněhu jsem si skutečně moc neužil :( Zase o to více prostoru pro výletování bylo.

Toto nejsou záběry z jara, ale z konce ledna - no opravdu!!! Po snížku ani vidu, ani slechu, travička se nám zelenala... Vyšli jsme si na procházku do nedalekých Ctěnic. Historku o tom, jak se paničce zamotaly nožičky takovým způsobem, až si rozbila kolena při pádu na zem, raději vynechám - to by mě fakt zajímalo, co by dělala, kdyby nohy neměla dvě, ale rovnou čtyři...

O měsíc a půl později už nás nevítala jenom travička, ale sluníčko a rozkvétající sneženky - konkrétně ve Stromovce, kam jsme šli vyprášit můj kožich, jak panička říkává. Ve skutečnosti jsme ho spíš řádně zaprášili, ale i tak to bylo fajn.

A co by to bylo za procházku po Stromovce, kybychom ji nezakončili návštěvou restaurace Na Slamníku. Pivo bylo výborné, to jo. Ale vzhledem k chování obsluhy vám tuto putiku nedoporučíme :(

Když už jsme byli v těchto končinách, vzali jsme to přes letenskou pláň až na Pražský hrad a nakonec k oblíbenému Zlatému Tygrovi.

No a když už jsem byl jako prase ;) druhý den jsme se šli ještě před velkým koupáním (což jsem se dozvěděl až později) do čakovického parku, který máme u baráku.

No a pak už jsem zcela nedobrovolně - skončil ve vaně. Ovšem to nikdo nezdokumentoval. Tak aspoň jeden obrázek po vykoupání a vyfoukání ;)

Poslední aktualizace: 20.12.2020

© Coton de Tuléar Atrey