Coton de Tulear Atrey

Coton de Tulear Atrey

Klubová výstava Královské Poříčí

6. 6. 2009

♥ Standard plemene ♥ Můj rodokmen ♥ Moji příbuzní ♥ Péče o mě ♥ S čím si hraju
♥ Moje úspěchy ♥ Termíny výstav v ČR
♥ Říjnové krumlování ♥ Pražské podzimování ♥ Moje jedenácté Vánoce ♥ Krumlovské snížko- dovádění s Dundeem ♥ Pražské snížkolítání ♥ Národní výstava Mladá Boleslav ♥ Výlet do Tetína ♥ Moje 11. narozeniny

Konečně se můžete mrknout, jak proběhla Klubová výstava plemene Coton de Tuléar, která se konala 9. 5. 2009 v Královském Poříčí. A můžete si tipnout, jestli jsem se tentokrát hecl, a chodil v kruhu nebo ne :)


Díky volnému pátku, který předcházel výstavě, jsme na místo dorazili o den dříve. Konkrétně do Lokte, který je nedaleko, a kde jsme okukovali místní krásy (a hlavně ty vooooňavoučke féééénečky cotonků, kterými se to tu hemžilo...)


Páník zavelel, že musíme na zdejší píívo Florián, a tak jsme vyrazili :)


Chvilku jsem oplakával všechny ty voňavé hafíky, které jsem kvůli tomu musel opustit, ale oni dorazili i sem!!!


Cotonky se to hemžilo i na Statku Bernard, kde se následující den měla výstava konat. A to jak venku, tak vevnitř v restauraci.


Vyspal jsem se a byla tu sobota. Den "D"... Mnoooo, ti co vsadili na jistotu, a tipli si, že jsem v kruhu nechodil, vyhrávají :) Já prostě nikomu kašpárka dělat nebudu. Nene. Panička mě neulovila ani na kousek salámu, na který jsem sice čas od času normálně popoběhl, ale ani tak jsem se nenechasl zmást...


Rozhodčí tak smutně poznamenal "something with mooving", neboli "něco s chůzí", a zcela zaslouženě první místo přidělil nevlastnímu bráškovi Ashonovi. My jsme z toho s paničkou měli radost i tak :) (Já hlavně z toho, že do kruhu už nemusím, a panička vlastně taky...)


Díky tomu, že už jsem měl vše za sebou, jsem mohl vyrazit řádit na agility překážky, které letos na klubové výstavě byly. Tam už jsem samozřejmě ťapkal naprosto normálně, protože to byla legrace :)


Ani řádění s žirafkou nebylo k zahození.


Pravda, ještě jsem se ukázal v přehlídce šampionů, ale to už byla exhibice... Tam už o nic nešlo, tak jsem ťapkal, jak se patří (ještě jsem si k tomu hezky přivrkával, protože se společně se mnou předváděl můj úhlavní nepřítel cotonek - Jork Revoka :) ). Ale šel jsem, a jak krááááásně.


To je z klubové výstavy vše. Tradičně jsme ji ještě zakončili členskou schůzí, hrátkama a pak hurá domů. V neděli mě totiž čekala návštěva u maminky a sestřičky. Ale o tom až v příští fotoreportáži.


Pro ty, které by zajímalo, jak to celé dopadlo - vítězem se stal nevlastní bráška, Arvin White Sleepy Hollow Ranch. Celkové výsledky najdete na CotonLandu. Ještě připomínám, že všechny fotky jsou tradičně na coton.rajce.net.

Poslední aktualizace: 20.12.2020

© Coton de Tuléar Atrey