Coton de Tulear Atrey

Coton de Tulear Atrey
NVP Mladá Boleslav
24. 7. 2007

♥ Standard plemene ♥ Můj rodokmen ♥ Moji příbuzní ♥ Péče o mě ♥ S čím si hraju
♥ Moje úspěchy ♥ Termíny výstav v ČR





Tak jsem se zase vystavoval. A kde? Tentokrát na NVP v Mladé Boleslavi. A na to, jak výstava probíhala, se můžete krnout níže.


Přeskočíme-li tradiční přípravy, které už znáte z minulých reportáží, dostaneme se k nevlastnímu bráškovi Ashonkovi (máme stejného taťku), který taktéž dorazil. No řekněte, ty jeho fousy... jestli on si je taky v jednom kuse neoblizuje (paničce našeho taťky Flashíka, paní Šimůnkové, to neříkejte, ale to máme určitě po něm.)


A tahle shrumáž, to jsem já, Ashonek a mladší bráška Brinn.


Gratulujeme bráškovi Brinnovi k nádhernému ocenění V3, stejně jako bráškovi Ashonovi k ocenění V1 CAC.


A tady už se vystavuju já. Tradičním a obávaným soupeřem mi byl Apáček, neboli Cartoonland's Apache, s paničkou Z. Vondrovou. Tentokrát jsme si pořadí otočili (narozdíl od MVP v Litoměřicích), a tak já získal V1 CAC a Apáček V2 res. CAC. Co o mně paní rozhodčí Libuše Ubrová řekla, najdete tady, diplom potom tady.


S ostatními vítězy CAC, tj. Ashonkem (CAC z mezitřídy) a Ismaelkem (CAC z třídy vítězů) jsem se setkal v soutěži o titul národní vítěz. A představte si, vyhrál jsem!!!


Na závěr jako vždy utkání o titul BOB.


Mnohokrát gratulujeme Emilce (celým jménem Emily Grace Bavlníkový květ, s paničkou Zitou Vondrovou) z chovatelské stanice Bavlníkový květ nejen k získání titulu BOB, ale i ke krásnému úspěchu v odpolední soutěži o titul BIG, kdy se dostala do výběru 8 nejhezčích pejsků z 9. FCI skupiny. Stejně tak Emilce gratulujeme k její nádherné holčičce (no Apáčkovi taky...) Fionce, se kterou se páník nezapomněl pomuckat. (Pamatujete, jaká byla Fionka prťavoučká?)


Protože jsem měl po dlouhé době s čím pózovat, nemohl jsem si tuto příležitost nechat ujít.


Z Boleslavi je to domů blízko, a tak jsem se poměrně rychle dostal ke svému milovanému pribiňáčkovi.


No a než jsem definitivně usnul, pomyslel jsem si, že bych měl ještě poděkovat!!! Tradičně paní kadeřnici Větvinské Vršecké, protože mě fakt nádherně načechrala, dále pak Ashonkovi za to, že mě nechal alespoň jednou vyhrát, Apáčkovi za milou konkurenci, Emilce za to, jak jí to moc slušelo, paní rozhodčí Ubrové za ten fakt krááááásnej posudek, všem ostatním zúčastněným pejskům a páníkům za jejich společnost, i všem Vám za Váš neochabující zájem o to, jak si žiju!!!

Poslední aktualizace: 06.07.2024

© Coton de Tuléar Atrey