Coton de Tulear Atrey

Coton de Tulear Atrey
Klubová výstava v Mostově
29. 8. 2006

♥ Standard plemene ♥ Můj rodokmen ♥ Moji příbuzní ♥ Péče o mě ♥ S čím si hraju
♥ Moje úspěchy ♥ Termíny výstav v ČR
♥ Říjnové krumlování ♥ Pražské podzimování ♥ Moje jedenácté Vánoce ♥ Krumlovské snížko- dovádění s Dundeem ♥ Pražské snížkolítání ♥ Národní výstava Mladá Boleslav ♥ Výlet do Tetína ♥ Moje 11. narozeniny

Tak mám za sebou další výstavu - tentokrát klubovou výstavu Cotonků v Mostově. Teda řeknu Vám, byl to dlouhý víkend. A začal už ve čtvrtek. To mě páníčci vzali k mojí kadeřnici do Velkých Přílep. A mrkněte, jak náááádherňoučkej jsem se vrátil. (Teda až na tu hubinku, já vím. Jenže já měl takovou žíííížůůůůůůů...)


A protože jsem byl tak krásně načechraný, bylo jasné, že se jedu zase vystavovat. Tentokrát na krásný zámeček - jako ušitý pro pejska králů - do Mostova.


Jako vždycky jsem musel absolvovat tu hroooooozitánsou přípravu. Učesat bříško, učesat pacičky, eeee, to nemám rád.


A rychle na trénink, aby to na ostro vyšlo...


Ovšem tady toto už trénink nebyl. Tady už to bylo naostro:


Ještě poslední rozhodování...


And the winner iiis... JÁAAAAAA? Hurrrááááá, zase granulky. Vyhrál jsem CAJC a titul Klubový vítěz mladých. Více najdete tady .


A protože jsem vyhrál, mohl jsem se ještě zúčastnit soutěže o titul BOB.


A kdože to vyhrál? No přece WHITNEY...


Konečně jsem měl všechno to vystavování za sebou, a tak jsem se mohl jít pořádně honit s těma ostatníma bílýma kuličkama. Kdo mě najde?


A tady jsem se vyfotil se svým nevlastním bráškou - máme společného tatínka. Byl to můj konkurent a v kruhu jsme vypadali jeden jako druhý... Jenže páníčci nás vyfotili až tady, kde máme každý jinak učesané vlásky.


A protože už jsem se mohl namočit, vyrazil jsem za zábavou i do té nádherné travičky. To bylo SUPEEEEER.


A co dodat? Protože jsem slušně vychovaný, tak poděkování, přece.
Chtěl bych totiž na tomto místě opět poděkovat všem svým soupeřům za to, že mi výhru dopřáli, dále paní rozhodčí, že mě tak hezky ohodnotila, paní kadeřnici, že mě tak hezky načančala a také za cenné rady, které paničce poskytla, organizátorům za opravdu pěkně strávený den, všem svým psím kamarádům po celé republice, páníčkům mých psích kamarádů, paničkám babičkám a páníčkům dědečkům, mamince a tatínkovi, že mě stvořili jaký jsem, atd atd... PROSTĚ VŠEM co mě znají a mají mě rádi...

Poslední aktualizace: 20.12.2020

© Coton de Tuléar Atrey