Coton de Tulear Atrey

Coton de Tulear Atrey

Krumlov, snížek a Rozálka

19. - 20. 01. 2013

♥ Standard plemene ♥ Můj rodokmen ♥ Moji příbuzní ♥ Péče o mě ♥ S čím si hraju
♥ Moje úspěchy ♥ Termíny výstav v ČR
♥ Říjnové krumlování ♥ Pražské podzimování ♥ Moje jedenácté Vánoce ♥ Krumlovské snížko- dovádění s Dundeem ♥ Pražské snížkolítání ♥ Národní výstava Mladá Boleslav ♥ Výlet do Tetína ♥ Moje 11. narozeniny

Znovu jsem se do Krumlova dostal 3 týdny po vánocích. Panička se dala zdravotně jakž takž dohromady, a tak jsme den po sněhové vánici vyrazili. Cesta to byla skutečně zajímavá, zejména v Českých Budějovicích jsme si asi měli raději objednat sáně, ale nakonec jsme dojeli :)

A co mě v Krumlově čekalo? Závěje a závvěje snížku. Až to bylo trochu nepříjemné, protože mi sahal až po uši, ale i tak jsem neodolal a šel se rochnit.

Co jsem netušil (a dozvěděl jsem se to v sobotu odpoledne když dorazily rodinné návštěvy) bylo, že jsme nejeli do Krumlova jenom proto, abych se rochnil ve snížku. Jeli jsme se seznámit i s novou neteřinkou Rozálkou, sotva týden starou! Samozřejmě jsem byl moooc zvědavý a pořádně si nový přírůstek očmuchal. No a když Rozálka spala, nepohrdl jsem ani Štěpánkou.

Ještě před odjezdem páníčci konečně vytáhli boby a sáňky a šli jsme si pořádně zařádit. Řeknu vám, lítal jsem radostí jako malé štěňátko :)
Jo snížek, to je něco. Miluju ho a momentálně si užívám plnými doušky :) Snad mi ještě dlouho vydrží, a kdyby k tomu vyšlo sluníčko, nezlobyl bych se :)

Poslední aktualizace: 20.12.2020

© Coton de Tuléar Atrey