Coton de Tulear Atrey

Coton de Tulear Atrey

V lázních Luhačovice

07. - 09. 05. 2015

♥ Standard plemene ♥ Můj rodokmen ♥ Moji příbuzní ♥ Péče o mě ♥ S čím si hraju
♥ Moje úspěchy ♥ Termíny výstav v ČR
♥ Říjnové krumlování ♥ Pražské podzimování ♥ Moje jedenácté Vánoce ♥ Krumlovské snížko- dovádění s Dundeem ♥ Pražské snížkolítání ♥ Národní výstava Mladá Boleslav ♥ Výlet do Tetína ♥ Moje 11. narozeniny

Teda povím vám, o tomto květnovém prodlouženém víkendu mi nebylo moc dobře. Prděl jsem každou hodinku a dvě a místo hovínek ze mě lezla krev :( A tak mě, samozřejmě po schávlení mojeho pana doktora, panička s páníčkem naložili a odvezli relaxovat do lázní - konkrétně do Luhačovic, kde už nějakou dobu pobývala panička babička a říkala, že tamní vzduch mě určitě postaví na nohy ;) Příliš mnoho fotek pořízeno nebylo - jak jsem říkal, dával jsem se hlavně dohromady, ale aspoň pár obrázků to přece jenom je :)

Shodou okolností se v těchto dnech v Luhačovicích otevírala lázeňská sezóna. Přijela spousta historických vozidel, kol, motorek... tak jsem nasedl také do svého bouráku - invalidního vozíčku - a šli jsme se na ně podívat.

Taky jsem viděl spoustu velkých pejsků, co umí lítat.

No ale hlavně - jak už jsem říkal, jsem odpočíval. Byly jsme se tedy ještě podívat na zdejší přehradě - procházka je k ní opravdu moc hezká a prošmejdili jsme celou promenádu. A pak už byl čas vrátit se domů. A představte si, pan MVDr. Jan Herčík měl pravdu! Nová antibiotika začala zabírat, krve pomaloučku ubývalo a já zase dostával chuť na papání. Prostě lázně - ty udělají dobře všem :)

Poslední aktualizace: 20.12.2020

© Coton de Tuléar Atrey