Coton de Tulear Atrey

Coton de Tulear Atrey

Mladší bráška ASHON KLENOT TOLIARY


♥ Standard plemene ♥ Můj rodokmen ♥ Moji příbuzní ♥ Péče o mě ♥ S čím si hraju
♥ Moje úspěchy ♥ Termíny výstav v ČR
♥ Říjnové krumlování ♥ Pražské podzimování ♥ Moje jedenácté Vánoce ♥ Krumlovské snížko- dovádění s Dundeem ♥ Pražské snížkolítání ♥ Národní výstava Mladá Boleslav ♥ Výlet do Tetína ♥ Moje 11. narozeniny

 
ASHON KLENOT TOLIARY

(Narozen 28. 1. 2006)

Maminka: Lady Klenot Toliary
Tatínek: Flash-Dancer of Woodland Cottage

Panička: Kateřina Tesaříková

ÚSPĚCHY NA VÝSTAVÁCH

Velmi nadějný
3 x CAJC
6 x CAC
res. CACIB, CACIB
7 x BOB
Nominace na Crufts dog Show
Národní vítěz
Klubový vítěz
Vítěz speciální výstavy
Klubový junioršampion
Klubový šampion
Český junioršampion
Český šampion
2. v BIG na MVP Praha, 2007


Tak tohle je můj nevlastní bráška Ashonek. Nevlastní proto, že máme společného tatínka, Flash-Dancera of Woodland Cottage, ale různé maminky. A protože se s Ashonkem máme rádi a vídáme se poměrně dost často, rozhodl jsem se, že Vám o něm povím něco blíže.
(Fotečky jsou časově řazeny, čím novější fotky, tím výše je naleznete.)

Na Speciální výstavě cotonků v Klešicích, která se konala 21. 6. 2008, Ashonek opět zazářil, když vyhrál tituly V1, CAC, Vítěz speciální výstavy a BOB.


A máme tu nový rok, leden 2008. S Ashonkem jsme vyrazili na NVP v Olomouci. Bráška opět zazářil, a ke svým dosavadním titulům přidal i titul Národní vítěz (samozřejmě i další titul BOB). Kromě toho jsme oba splnili podmínky pro přiznání titulu ČESKÝ ŠAMPION.


Na MVP v Praze Letňanech jsme s Ashonkem nesoupeřili, protože jsem se zde nevystavoval. To mi ale nezabránilo v tom, přijít Ashonkovi fandit. A jaký to byl úspěch!!! Kromě titulů V1, CAC, CACIB, BOB a nominace na Cruft's show, Ashonek zazářil i v odpolední soutěži, a umístil se na nádherném 2. místě v BIG 9. FCI skupiny. (Vzpomínáte, jak jsem se na 2. místě v BIG umístil já?)


Opět jsme s Ashonkem zamířili do Mladé Boleslavi, tentokrát na mezinárodní výstavu. (Fotoreportáž z výstavy najdete tady.) Ashonek tu získal V1, CAC, Res. CACIB.


Další úspěch, jehož jsem byl svědkem, Ashonek zaznamenal na KVP v Mostově, v srpnu roku 2007. Ashonek získal tituly V1, CAC, Klubový vítěz a BOB.


Znovu jsme si to s Ashonkem rozdali na NVP v Mladé Boleslavi. Tentokrát jsem byl šťastnější já, a v souboji o titul Národní vítěz jsem Ashonka, který získal V1, CAC, porazil.


Tituly V1, CAJC, BOB Ashonek získal i na MVP v Českých Budějovicích a na MVP v Praze. No nesekne mu to oooohromně?


O půl roku později, na klubové výstavě ve Chvaleticích, se už Ashonek vystavoval ve třídě mladých. Vyhrál, co se dalo, takže se mohl pyšnit oceněním V1, CAJC, BOB. (Fotoreportáž z této výstavy jsem pro Vás připravil tady.)


Tak tady jsem Ashonka potkal asi poprvé. Na klubové výstavě pejsků v Mostově, v roce 2006. (Celou fotoreportáž z této výstavy naleznete zde.)

Poslední aktualizace: 11.05.2018

© Coton de Tuléar Atrey