Coton de Tulear Atrey

Coton de Tulear Atrey

Mladší sestřička CECILE Z KOZLOVICKÉ ZAHRADY


♥ Standard plemene ♥ Můj rodokmen ♥ Moji příbuzní ♥ Péče o mě ♥ S čím si hraju
♥ Moje úspěchy ♥ Termíny výstav v ČR
♥ Říjnové krumlování ♥ Pražské podzimování ♥ Moje jedenácté Vánoce ♥ Krumlovské snížko- dovádění s Dundeem ♥ Pražské snížkolítání ♥ Národní výstava Mladá Boleslav ♥ Výlet do Tetína ♥ Moje 11. narozeniny

 

Už to začínalo vypadat, že maminka a tatínek umí dělat jenom chlapečky. (Samozřejmě s vyjímkou sestřičky Betinky). Třetí pokus se ale zadařil a přinesl mi hned čtyři nové sestřičky.

Na této stránce Vám představím jednu z nich - Cecile z Kozlovické Zahrady. Protože je to vlastní sestřička, má samozřejmě stejný rodokmen jako já. Narodila 24. 6. 2008 společně s dalšími třemi sestřičkami a jedním bratříčem.

Od Cilčiny nové paničky, paní Vlčkové, jsme dostali spoustu nádherných foteček z jejího nového domova v Trutnově, kde společně s ní žije ještě cotonek Harry-Van-El Best of Coton, jeden kříženeček Kvído. Zkrátka nádherná smečka!!!

Teď už má Cilka svoje vlastní webovky http://www.coton-angels.wz.cz/, kde najdete spoustu dalších foteček!!!


NOVINKY OD CILKY
1. 3. 2009: Další osudy mojí sestřičky Cecilky můžete sledovat na stránkách chovatelské stanice, ve které žije - Coton Angels from Dolce.
19. 2. 2009: Cecilka a Harry vyrazili na návštěvu za páníčky Cilčiny maminky (a mé taky, samozřejmě).
2. 11. 2008: Raubířství máme v rodině, a ani sestřička Cecilka není vyjímkou. A tady najdete několik nových foteček na toto téma.
16. 10. 2008: Nové fotečky sestřičky Cilky a cotonka Harryho, tentokrát na téma Venku je fajn!!! V Cilčině kategorii taktéž přibyly nová videa z řádění s Kvídem a Harrym!!!
1. 10. 2008: Další fotečky od Cecilky, Harryho a Kvída, na téma hrající, smějící, dovádějící, k prohlédnutí v jejich kategorii!!!
21. 9. 2008: Sestřička Cecilka, cotonek Harry a Kvído nám názorně předvedli správnou spací skrumáž, kterou si můžete prohlédnout na nových fotečkách.
10. 9. 2008: Jakpak vypadají Cecilka a Harry odpočívají, spící, se můžete podívat na nových fotečkách.
4. 9. 2008: Další fotečky od Cecilky, tentokrát ze zahradních hrátek s Harrym a kříženečkem Kvídem.
27. 8. 2008: Nové fotečky od Cecilky z jejího Devátého týdne života!!! Kromě toho taky nové video z dovádění s Harrym.
21. 8. 2008: Přidány fotečky z Cilčina Nového domova.

Poslední aktualizace: 11.05.2018

© Coton de Tuléar Atrey