Coton de Tulear Atrey

Coton de Tulear Atrey

Mladší sestřička CECILE Z KOZLOVICKÉ ZAHRADY

21. 8. 2008

♥ Standard plemene ♥ Můj rodokmen ♥ Moji příbuzní ♥ Péče o mě ♥ S čím si hraju
♥ Moje úspěchy ♥ Termíny výstav v ČR
♥ Říjnové krumlování ♥ Pražské podzimování ♥ Moje jedenácté Vánoce ♥ Krumlovské snížko- dovádění s Dundeem ♥ Pražské snížkolítání ♥ Národní výstava Mladá Boleslav ♥ Výlet do Tetína ♥ Moje 11. narozeniny

 

Už to začínalo vypadat, že maminka a tatínek umí dělat jenom chlapečky. (Samozřejmě s vyjímkou sestřičky Betinky). Třetí pokus se ale zadařil a přinesl mi hned čtyři nové sestřičky.

Na této stránce Vám představím jednu z nich - Cecile z Kozlovické Zahrady. Protože je to vlastní sestřička, má samozřejmě stejný rodokmen jako já. Narodila 24. 6. 2008 společně s dalšími třemi sestřičkami a jedním bratříčem.

Od Cilčiny nové paničky, paní Vlčkové, jsme dostali spoustu nádherných foteček z jejího nového domova v Trutnově, kde společně s ní žije ještě cotonek Harry-Van-El Best of Coton, jeden kříženeček Kvído. Zkrátka nádherná smečka!!!

Teď už má Cilka svoje vlastní webovky http://www.coton-angels.wz.cz/, kde najdete spoustu dalších foteček!!!


V NOVÉM DOMOVĚ
V rodině máme dovádivost a rošťáctví, takže se sestřička v novém domově rychle otrkala.


Cilka a Harry - nádherný páreček, že. Už teď si jí prý Harry pořádně hlídá. A ví co dělá, s tímhle kukuč... :-)


Cilka odpočívající, spící :-)


Tohle porovnání jsem si prostě nemohl odpustit. Rodinná příslušnost se zkrátka nezapře. Já v osmi a půl týdne a Cilka v obdobném věku. Pokud si chcete udělat bližší srovnání, určitě navštivte fotoreportáž V Českém Krumlově, a budete vědět, o čem mluvím!!!

Poslední aktualizace: 11.05.2018

© Coton de Tuléar Atrey