Coton de Tulear Atrey

Coton de Tulear Atrey

Novinky ze světa cotonků


♥ Standard plemene ♥ Můj rodokmen ♥ Moji příbuzní ♥ Péče o mě ♥ S čím si hraju
♥ Moje úspěchy ♥ Termíny výstav v ČR
♥ Říjnové krumlování ♥ Pražské podzimování ♥ Moje jedenácté Vánoce ♥ Krumlovské snížko- dovádění s Dundeem ♥ Pražské snížkolítání ♥ Národní výstava Mladá Boleslav ♥ Výlet do Tetína ♥ Moje 11. narozeniny

V této kategorii se dozvíte, co se děje u ostatních cotonků. Zveřejňovány zde jsou informace, které se páníkům donesou, takže pokud něco víte, a není to tu, určitě nám dejte vědět mailíkem!!!

16. 11. 2008
Jaborano Přátelé Jetynky
Nádherný úspěch plemene Coton de Tuléar na MVP v pražských Letňanech!!! Vítěz BOB, Jaborano Přátelé Jetynky, se umístil na nádherném 3. místě v BIG 9. FCI skupiny!!! Gratulujeme!!!
19. 10. 2008
Cheriban Kleopatra
BOB na NVP v Brně vyhrála Cheriban Kleopatra z chovatelské stanice Ráj Karpat. Gratulujeme!!!
5. 10. 2008
Elbery Best of Cotton
BOB na Evropské výstavě psů v Budapešti vyhrál český cotonek - Elbery Best of Cotton!!! Elbíkovi i páničce Tichoňové gratulujeme!!!
28. 9. 2008
Elvis Reco Bohemia
BOB na MVP v Českých Budějovicích vyhrál Elvis Reco Bohemia. Gratulujeme!!!
6. 9. 2008
Atrey z Kozlovické zahrady
BOB na klubové výstavě v Záhorovicích vyhrál Atrey z Kozlovické Zahrady - tedy já :-)
3. 9. 2008
Emily Grace Bavlníkový květ
BOB na MVP v Mladé Boleslavi vyhrála Emily Grace Bavlníkový Květ. Gratulujeme!!! Více na CotonLandu.
17. 8. 2008
Elbery Best of Cotton
Na dvoudenní Mezinárodní výstavě psů v Bratislavě na Slovensku v neděli BOB vyhrál Elbery Best of Coton. Gratulujeme!!!
17. 8. 2008
Ashon Klenot Toliary
Na dvoudenní Mezinárodní výstavě psů v Bratislavě na Slovensku v sobotu BOB vyhrál Ashon Klenot Toliary. Gratulujeme!!!
12. 8. 2008
Teddy (Brutus Chundelaté Kouzlo)
Nádherný úspěch cotonků v DogDancingu na Závodech v Chotěboři. Teddy (Brutus Chundelaté kouzlo) se zde umístil na 3. místě!!! Více na CotonLandu.
21. 7. 2008
Cartoonland's Apache
Na NVP v Mladé Boleslavi BOB vyhrál Cartoonland's Apache. Apáčkovi i paničce Vondrové gratulujeme!!!
19. 7. 2008
Brad Klenot Toliary, alias PIKO
Cotonci agiliťáci se opět skvěle prezentovali na benefičních závodech agility v Děčíně. Beruška Bohemia von Niemes se umístila na 1. a 3. místě, Casper Bohemia von Niemes na 3. a 5. místě a Piko (Brad Klenot Toliary) byl šestý!!! Více na CotonLandu!!!
17. 7. 2008
Chov. stanice Tulácké Blues
V chovatelské stanici Tulácké blues mají volná štěňátka!!! Více informací zde.
30. 6. 2008
Aremi Madagaskarský sen
Na MVP v Brně CAJC a BOB vyhrál JCH. Aremi Madagaskarský sen a splnil tak podmínky pro udělení titulu Klubový junioršampion. Páníkům i Aremimu, jehož fotečku si můžete prohlédnout tady, gratulujeme a děkujeme za obrázek!!!
25. 6. 2008
Z Kozlovické zahrady
V chovatelské stanici Z Kozlovické zahrady se Enží z Jizerského pekla a Flash-Dancerovi of Woodland Cottage narodily 4 krásné cotoní slečny a jeden rozkošný pejsek. Gratulujeme!!!
22. 6. 2008
Ashon Klenot Toliary
Na Speciální výstavě cotonků v Klešicích BOB vyhrál Ashon Klenot Toliary. Gratulujeme!!!
22. 6. 2008
Atrey z Kozlovické zahrady
Novou klubovou junioršampionkou se stala Enya Klenot Toliary. Novým klubovým šampionem se stal Atrey z Kozlovické Zahrady. Gratulujeme!!!
10. 6. 2008
Ghost-Van Best of Coton
Na MVP v Nitře na Slovensku CAJC a BOB vyhrál Ghost-Van Best of Coton a splnil tak podmínky pro přidělení titulu Slovenský junioršampion. Ghostíkovi i paničce Blance Remsové gratulujeme!!!
25. 5. 2008
Atrey z Kozlovické zahrady a Whithey Klenot Toliary
Prvními zástupci plemene Coton de Tuléar, kteří splnili podmínky pro udělení titulu ČESKÝ GRANDŠAMPION se stali Atrey z Kozlovické zahrady a Whithey Klenot Toliary.
25. 5. 2008
Aremi Madagaskarský Sen
Na MVP v Litoměřicích BOB získal Aremi Madagaskarský sen. Aremimu i páníkům gratulujeme!!!
22. 5. 2008
Chovatelská stanice Reco Bohemia
Nádherný úspěch cotonků na dvoudenní MVP v Bratislavě. Cotonek z českého chovu, Elvis Reco Bohemia, zde vyhrál 2 x BOB a byl 1. v BIG 9. FCI!!! Mnohokrát gratulujeme!!!
18. 5. 2008
Brutus Chundelaté Kouzlo, alias Teddy
Další nádherné úspěchy plemene Coton de Tuléar v agility. Cotonek Brutus Chundelaté Kouzlo, alias Teddy, se na neof. závodech agility v Opatovicích umístil na krásném 2. a 4. místě a na závodech Extreme Agility v Pardubicích byl PRVNÍ!!! Více zde. Mnohokrát gratulujeme!!!
5. 5. 2008
Brad Klenot Toliary, alias PIKO
Nádherný úspěch cotonků na neoficiálních závodech agility v Chomutově!!! Brad Klenot Toliary, alias Piko, zde vyhrál 1. místo!!! Fotky zde. Moc gratulujeme!!!
30. 4. 2008
Flash-Dancer of Woodland Cottage
V chovatelské stanici Reco Bohemia se mému tatínkovi Flashovi a rozkošné fénečce Princess Gold Revoka narodili dva krááásní cotoní kluci. Více informací zde. Mnohokrát gratulujeme!!!
22. 4. 2008
Ghost-Van Best of Coton
Na MVP v Českých Budějovicích BOB vyhrál Ghost-Van Best of Coton. Paničce Blance Remsové i Ghostíkovi gratulujeme!!!
20. 4. 2008
Brad Klenot Toliary, alias PIKO
Nevlastní bráška PIKO (Brad Klenot Toliary) byl děsně moc šikovný na neoficiálních závodech agility v M. Boleslavi. Na super fotečky cotonka Pika agiliťáka se můžete mrknout na jeho stránkách, tj. tady.
23. 3. 2008
Elbery Best of Cotton
Na MVP v Praze, konané 23. 3. 2008, BOB vyhrál Elbery Best of Coton. Mnohokrát gratulujeme!!!
23. 3. 2008
Atrey z Kozlovické Zahrady
Na klubové výstavě cotonků ve Chvaleticích, konané 22. 3. 2008, vyhrál BOB Atrey z Kozlovické zahrady. Mnohokrát gratulujeme!!!
17. 2. 2008
Chovatelská stanice Klenot Toliary
V chovatelské stanici Klenot Toliary se mému taťkovi, Flash-Dancer of Woodland Cottage, a Virguli Klenot Toliary narodila nádherná cotoní štěnďátka. Bližší info naleznete zde.
11. 2. 2008
Elbery Best of Coton
Krásný úspěch cotonků na MVP v Brně. Vítěz BOB, Elbery Best of Coton, se umístil na krásném 5. místě v BIG 9. FCI skupiny, Ghost-Van best of Coton na 5. místě v soutěži o nejlepšího mladého psa výstavního dne a konečně chovatelská stanice Best of Coton získala taktéž 5. místo mezi chovatelskými skupinami. Všem hafíkům i páníkům gratulujeme!!!
18. 11. 2007
Ashon Klenot Toliary
Nádherný úspěch cotonků na MVP v Letňanech. Ashonek se umístil na 2. místě v BIG 9. FCI skupiny, Springly Fellow's Guardian Angel získala krásné 4. místo mezi veteránkami a páreček pana Houdka, Jaborano a Iabojejika Přátelé Jetynky, se umístil na krásném 5. místě mezi páry!!! Všem páníkům i pejskům moc gratulujeme!!!
14. 11. 2007
Flash-Dancer of Woodland Cottage
V chovatelské stanici Jarbo se mému tatínkovi Flashovi a fééénečce Grand Lady Ráj Karpat narodili krásní tři cotoní kluci!!! Více informací zde. Mnohorát gratulujeme!!!
12. 10. 2007
Cartoonland's Apache a panička Zita Vondrová
Mnohokrát gratulujeme Apáčkovi (celým jménem Cartoondland's Apache, z chov. stanice Bavlníkový květ) k nádhernému 5. místu v BIG na MVP v Č. Budějovicích!!!

Poslední aktualizace: 11.05.2018

© Coton de Tuléar Atrey